Lions Nine Studios & Suites
Ξενώνας Όλγα(Μούρεσι)
Ταμπακεικα(Μούρεσι)
Ορειάδες(Μούρεσι)
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2016

Ίσως η καλύτερη ταξιδιωτική εμπειρία που είχαμε,περάσαμε ένα υπέροχο τριήμερο,το διαμέρισμα απίστευτα κομψό και φινετσάτο,η φιλοξενία του Νίκου και της Άννας εξαιρετική,η θέα από το μπαλκόνι μαγευτική....και φυσικά το πρωινό το κάτι άλλο...όλα σπιτικά και με μεγάλη φροντίδα φτιαγμένα.Φανταστικά τα μέρη που μπορεί να επισκεφτεί κανείς,όπως ο Κισσός,ο Άγιος Δημήτριος και η Τσαγκαράδα αλλά και οι παραλίες Νταμούχαρη,Παπά νερό και Άγιος Γιάννης!!!!Όλα ήταν όμορφα και ευχόμαστε σύντομα να σας επισκεφτούμε ξανά,ευχαριστούμε για όλα!!!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Efh E
Ο/η LionsNine, Owner του Lions Nine Studios & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Φεβρουαρίου 2016

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας.
Χαιρόμαστε ειλικρινά που απολαύσατε την φιλοξενία μας , την θέα από την σουίτα σας και την φροντίδα μας.
Καλή αντάμωση
Νικόλας & Αννα

Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2015

Μοναδική αίσθηση το να ξυπνάει κανείς αντικρίζοντας εκείνη τη θέα. Νόστιμο και χορταστικό πρωινό που κάποιος μπορεί να απολαύσει και στο δωμάτιο του αρκεί μόνο το ρολόι να δείξει 9! το δωμάτιο πολύ ζεστό μεταφορικά και κυριολεκτικά :) ο Νίκος είναι πολύ καλός και η μηλόπιτα της Άννας τα σπάει! Προσιτή πολυτέλεια....αυτός θα ήταν ο δεύτερος τίτλος της κριτικής μου..

• Διαμονή: Οκτώβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Marokasper

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την κριτική σας.
Είναι πραγματικά χαρά μας που απολαύσατε την θέα ,την θαλπωρή και την ΠΡΟΣΙΤΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ όπως χαρακτηρίζεται την διαμονή σας. Πετύχαμε το στόχο μας!
Ευχαριστούμε και πάλι
Καλή αντάμωση
Νίκος και Αννα

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2015

Εξαιρετη σχεση ποιοτητας και τιμης. Ο χωρος πεντακαθαρος και εξαιρετικα καλαισθητος. Αν και Αυγουστος το service ηταν αψογο. Η απολαυση του γευστικου πρωινου γινοταν ακομη μεγαλυτερη εχοντας θεα το Αιγαιο. Η θεση εξαιρετικα βολικη για να επισκεφτει κανεις τοσο τις γειτονικες παραλιες οσο και την Τσαγκαραδα και τον Κισσο. Ευχαριστουμε απο καρδιας τους φιλοξενους οικοδεσποτες Νικο και Αννα Μουστακα και ευχομαστε καλη ανταμωση!

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Κατερίνα Σ
Ο/η LionsNine, Owner του Lions Nine Studios & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Σεπτεμβρίου 2015

Eυχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας , χαιρόμαστε που απολαύσατε την καθαριότητα ,την φιλοξενία μας καθώς και την καταπληκτική θέα από το διαμέρισμά σας !
Ελπίζουμε να σας ξανασυναντήσουμε σύντομα
Νίκος & Αννα

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2015

Περάσαμε μία υπέροχη εβδομάδα σε ένα από τα μεγάλα, άνετα, ωραία διακοσμημένα, με όλα τα απαραίτητα κομφόρ διαμερίσματα του Lions Nine. Καταπληκτική θέα προς Κισσό, Άγιο Δημήτριο, Άγιο Γιάννη και Παπά Νερό. Εύκολη πρόσβαση (1,5 χλμ) στις κοντινές παραλίες Νταμούχαρη, Παπά Νερό, Άγιος Γιάννης, καθώς και στη γειτονική Τσαγκαράδα και τις παραλίες της. Πλούσιο και με ποικιλία πρωινό από γνήσια τοπικά ή σπιτικά προϊόντα στο ωραίο μπαλκόνι. Ο επαγγελματισμός αλλά και ταυτόχρονα το φιλόξενο, εξυπηρετικό, γενναιόδωρο πνεύμα του κ.Νίκου και της οικογένειάς του συντελούν σε ήρεμες και απολαυστικές διακοπές ! Θα ξαναπάμε !!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, VasilisTrapezanoglou
Ο/η LionsNine, Ιδιοκτήτης του Lions Nine Studios & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Αυγούστου 2015

Eυχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας , χαιρόμαστε που απολαύσατε την διαμονή σας και την φιλοξενία μας καθώς και την καταπληκτική θέα από το μπαλκόνι σας !
Εις το επανιδείν!
Νικος Μουστάκας

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2015

Εννέα λιοντάρια στο βουνό των Κενταύρων ατενίζουν περήφανα το Αιγαίο. Και έχουν κάθε λόγο γι' αυτό: από το υπέροχο πρωινό, που με πατρική-σχεδόν- φροντίδα μας πρόσφερε ο κ. Νίκος μέχρι το ευρύχωρο, φινετσάτο και χωρίς καμιά περιττή πολυτέλεια studio, που μας έκανε να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας.Όσο για το χρόνο που διαθέσατε για την ενίσχυση της φιλαναγνωσίας μας...τα σχόλια περιττεύουν!!!Εις το επανιδείν!

Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Velissaris S

Eυχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας , χαιρόμαστε που απολαύσατε την φιλοξενία μας και αισθανθήκατε σαν το σπίτι σας.
Εις το επανιδείν!
Νίκος & Αννα