Lions Nine Studios & Suites
Άρωμα Πηλίου(Μούρεσι)
TripAdvisor
  • Πισίνα
Kalderimi Country House(Μούρεσι)
Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που επιλέξατε από τους συνεργάτες μας
Ορειάδες(Μούρεσι)
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ ωραίο το δωμάτιο καθαρό,πολύ ζεστό. Πρωινό τέλειο- αυγά, χωριατικες πιτες μηλοπιτες, φρούτα, ζεστό ψωμάκι με βουτυρο, μαρμελάδα, μελι! Ο ιδιοκτήτης πολύ φιλόξενος. Ειναι πολύ καλό για οικογένειες με παιδάκια γιατί έχει καθ κουζίνα κσι σκεύη.Τι να πω ήταν τέλεια!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2014
3  Ευχαριστούμε, marina1m
Ο/η LionsNine, Owner του Lions Nine Studios & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Ιανουαρίου 2015

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε την διαμονή σας κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2014

Η πρώτη διαμονή στο ξενοδοχείο αυτό ήταν τα περασμένα Χριστούγεννα και το περιβάλλον του Πηλίου από μόνο του ήταν μοναδικό. Αυτό όμως δεν ήταν κάτι που έκανε τους ιδιοκτήτες του ξενοδοχείου να επαναπαυτούν καθώς η χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα που δημιούργησαν σε κάθε χώρο του το έκαναν να μοιάζει παραμυθένιο! Τα δωμάτια, με την απίστευτη αισθητική και διακόσμησή τους, τη μοναδική καθαριότητα, τον πλήρη εξοπλισμό σε κουζίνα και μπάνιο, το τζάκι σε κάνουν να μη θες να βγεις ποτέ από εκεί.. Πόσο μάλλον όταν το χειροποίητο, παραδοσιακό και φρεσκότατο πρωινό της κας Άννας έρχεται στο δωμάτιο με ένα απλό τηλεφώνημα στον κ. Νίκο, τους δύο ιδιοκτήτες του ξενοδοχείου! Οι στιγμές που περάσαμε ήταν μαγικές και γι' αυτό δε χάσαμε την ευκαιρία να επαναλάβουμε με τον σύντροφό μου το ταξίδι μας στο Πήλιο και φυσικά τη διαμονή μας για άλλη μια φορά στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο, καλοκαίρι αυτή τη φορά. Ακόμα και σε αυτή την τόσο διαφορετική εποχή του χρόνου το Πήλιο έχει μια απερίγραπτη ομορφιά, γεμάτο με τις περίφημες ορτανσίες σε διάφορα χρώματα, που αποτελούν και σήμα κατατεθέν της περιοχής, συνδυάζοντας με απίστευτη ικανότητα το βουνό και τη θάλασσα, από την οποία το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ελάχιστη απόσταση. Δεν θα μπορούσα να φανταστώ λοιπόν καλύτερο μέρος από αυτό για την πρόταση γάμου που μου έγινε σε αυτή μας τη διαμονή!!! Ακόμα και σε αυτό το τόσο προσωπικό γεγονός οι ιδιοκτήτες, χωρίς καμία υποχρέωση ή όφελος, συμμετείχαν ενεργά, βάζοντας όλο τους το μεράκι, την αγάπη και τη θετική τους ενέργεια βοηθώντας να στηθεί ένα σκηνικό βγαλμένο από παραμύθι στη σουίτα του ξενοδοχείου... Ο χώρος ενός ξενοδοχείου τελικά βοηθάει πολύ στη διαμόρφωση της πρώτης εικόνας, αλλά όταν οι ιδιοκτήτες του χώρου αυτού βάζουν με τόσο πάθος, αγάπη, φροντίδα και σύνεση την προσωπική τους υπογραφή, αυτό δείχνει το σεβασμό και την εκτίμηση που τρέφουν για κάθε έναν πελάτη τους ξεχωριστά! Τα θερμά μου συγχαρητήρια!

• Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Μίνα Κ

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας και εκτιμούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για μια τόσο σημαντική στιγμή της ζωής σας.

Η κριτική γράφτηκε 7 Δεκεμβρίου 2014

Ένα από τα ομορφότερα ξενοδοχεία - σουίτες, σε ένα από τα πιο μαγευτικά μέρη της Ελλάδας. Τα δωμάτια μοναδικά, υπέροχα, με απίστευτη αισθητική και γούστο. Η εξυπηρέτηση από τους ιδιοκτήτες απλά φανταστική, από την πρώτη στιγμή σε κάνουν να νιώθεις άνετα και να χαλαρώνεις, με ένα αληθινό και ζεστό χαμόγελο. Μοναδικά στοιχεία η εξωπραγματική θέα από τα δωμάτια και το εκπληκτικό πρωινό στο δωμάτιο, φτιαγμένο από ντόπια προιόντα και όλα χειροποίητα. Τι άλλο να ζητήσει κανείς για τις διακοπές του?! το συνιστώ ανεπιφύλακτα και θα πάω σίγουρα ξανά!

Συμβουλή: Απλά εμπιστευτείτε τους ιδιοκτήτες, ξέρουν τι χρειάζεστε!
  • Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Andreas C
Ο/η LionsNine, Owner του Lions Nine Studios & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Δεκεμβρίου 2014

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2014

Άψογο απο πάσης πλευράς .αισθητικη,καθαριοτητα,θεση,παροχες,φιλοξενια,σεβασμος στον φιλοξενούμενο.προσωπικη σχέση με τον καθε πελάτη,ζεστασιά.νιωσαμε σαν το σπίτι μας .τιμουν την ελλαδα τέτοιες μονάδες .

• Διαμονή: Απρίλιος 2014, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, despoinas198
Ο/η LionsNine, Owner του Lions Nine Studios & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Ιουνίου 2014

Η κριτική σας μας τιμά, ευχαριστούμε πολύ

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2014

απ τα ωραιοτερα ξενοδοχεια που εχω μεινει ποτε μαγευτικο τοπίο τελεια εξυπηρέτηση προσιτή πολυτέλεια πεντακάθαρο τα δωματια με τελεια αισθητική και άνετα και πανω απ ολα το ιδανικό μερις για ηρεμια και χαλάρωση ευχαριστώ πολυ για την εμπειρία!!!!

• Διαμονή: Ιούνιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Fofi T

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας ,ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.