Lions Nine Studios & Suites
Προβολή τιμών
Σας αρέσει να εξοικονομείτε χρήματα; Ψάχνουμε σε έως και 200 ιστότοπους για να βρούμε τις χαμηλότερες τιμές
Ξενοδοχείο Κεντρικόν(Άγιος Ιωάννης)
Sofokles Hotel(Άγιος Ιωάννης)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Manthos Blue Hotel(Άγιος Ιωάννης)
  • Παραλιακό
The Lost Unicorn Hotel(Τσαγκαράδα)
  • Δωρεάν στάθμευση
12 Months Luxury Resort(Τσαγκαράδα)
Amanita(Τσαγκαράδα)
Vrionis Hotel(Θεσσαλία)
Maistra(Τσαγκαράδα)
Hotel Amaltheia(Τσαγκαράδα)
Hotel Marabou(Χορευτό)
ΦίλτροΌλες
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2014

Άψογο απο πάσης πλευράς .αισθητικη,καθαριοτητα,θεση,παροχες,φιλοξενια,σεβασμος στον φιλοξενούμενο.προσωπικη σχέση με τον καθε πελάτη,ζεστασιά.νιωσαμε σαν το σπίτι μας .τιμουν την ελλαδα τέτοιες μονάδες .

• Διαμονή: Απρίλιος 2014, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, despoinas198
Ο/η LionsNine, Owner του Lions Nine Studios & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Ιουνίου 2014

Η κριτική σας μας τιμά, ευχαριστούμε πολύ

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2014

απ τα ωραιοτερα ξενοδοχεια που εχω μεινει ποτε μαγευτικο τοπίο τελεια εξυπηρέτηση προσιτή πολυτέλεια πεντακάθαρο τα δωματια με τελεια αισθητική και άνετα και πανω απ ολα το ιδανικό μερις για ηρεμια και χαλάρωση ευχαριστώ πολυ για την εμπειρία!!!!

• Διαμονή: Ιούνιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Fofi T

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας ,ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2014

Το επισκέφθηκα με την οικογένεια μου τον ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2013. Είχα δει φωτογραφίες στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ αλλά ήταν καλύτερο από τις προσδοκίες μου.Είναι μέσα σε ένα καταπράσινο τοπίο
και πολύ κοντά σε εκπληκτικές παραλίες του Αιγαίου όπως Αγιοι Σαράντα,Αγιος Ιωάννησ κλπ
Το συγκρότημα είναι νεόκτιστο και ως εκ τούτου πεντακάθαρο. Το διαμέρισμα μας ήταν υπέροχο με τεράστια χωριστή κρεβατοκάμαρα με καταπληκτικό κρεβάτι και καλοδιαλεγμένα και πολυτελή κλινοσκεπάσματα και κουρτίνες. Είχαμε καθημερινή καθαριότητα και αλλαγή σε πετσετες σεντόνια καθε τρίτη ημέρα.Το πρωινό εξαιρετικό και ο ιδιοκτήτης με την συζυγό του φιλικότατοι και κατατοπιστικοί στις οδηγίες τους για την γύρω περιοχή. Κάθε πρωί μας έφερνε ενα φρεσκοψημένο χωριάτικο καρβελάκι ψωμί σε σχήμα χελωνίτσας λόγω του τετράχρονου που είχαμε στην παρέα μας. Φρέσοι χυμοί, τυρόπιττα. ατομικά κεκάκια και ωραιότατες σπιτικές μαρμελάδες ήταν μερικά από τα καλούδια που μας έφερνε κάθε πρωι για το πρωινό μας ο ευγενέστατος Νίκος. Το διαμέρισμα ήταν ευρύχωρο για 4 ενήλικες και 1 μικρούλη και η κουζίνα του είχε όλες τις ανέσεις και τον εξοπλισμό. Η βεράντα μεγάλη με εκπληκτική θέα. η τιμή του για αυτά που μας πρόσφερε καλή. Θα ξαναπάω. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

• Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, zetastay
Ο/η LionsNine, Owner του Lions Nine Studios & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Φεβρουαρίου 2014

Ευχαριστουμε πολυ για την υπέροχη κριτική σας, ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2013

Το lions nine βρίσκεται στο κατάφυτο Μούρεσι του Ανατολικού Πηλίου και συνδυάζει ονειρικά, βουνό και θάλασσα. Είναι απολύτως εναρμονισμένο με το περιβάλλον, δείχνοντας ιδιαίτερη ευαισθησία και σεβασμό .
Ιδανική θέση για περιηγήσεις στο βουνό και στα γραφικά χωριά του Πηλίου αλλά και με άμεση πρόσβαση σε εκπληκτικές παραλίες. Απέχει λίγα μόλις λεπτά, με αυτοκίνητο, από την πανέμορφη παραλία Παπά Νερό, πλάι στον Αγ. Ιωάννη .
Πολυτελής κατασκευή με δωμάτια - σουίτες υπέρμετρης αισθητικής που αποπνέουν άνεση, ποιότητα, απλότητα και την αληθινή αγάπη των ιδιοκτητών τους, οι οποίοι εντελώς διακριτικά και με επαγγελματική συνέπεια, αγωνιούσαν και φρόντιζαν, άριστα, τη διαμονή μας.
Όλα τα δωμάτια έχουν ανεμπόδιστη πανοραμική θέα στην απέναντι πλαγιά μέχρι το λιμάνι του Αγ. Ιωάννη και το απέραντο γαλάζιο - μπλε του Αιγαίου.
Τα δωμάτια είναι πλήρως εξοπλισμένα για όλες τις εποχές.
Μείναμε 15 ημέρες τον Αύγουστο 2013 και φύγαμε με μια γλυκιά οικειότητα φιλικής φιλοξενίας, από τους ιδιοκτήτες του, συνδυασμένη άψογα με την επαγγελματική τους συνέπεια, οι οποίοι δημιουργούν αδιαμφισβήτητα, ατμόσφαιρα και δίνουν ''γοητευτική ταυτότητα ''στο LIONS NINE.
Το συστήνουμε σε κάθε περίπτωση και ελπίζουμε να το ξανά επισκεφθούμε σύντομα.

• Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Dimitrios G

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2013

Ειμαστε 2 οικογένειες με παιδιά 15-17 χρονών . Μείναμε στο lions nine μια βδομάδα που θα μας μείνει αξέχαστη.Ηταν όλα υπέροχα !Πολύ προσεγμένο με ιδιαίτερη διακοσμηση και απίστευτη θεα από τη βεράντα.Μαγευτικά!Ολα πεντακάθαρα με λεπτομέρειες που δεν βρίσκεις παντού...καφετιέρα με καφέ ,νερό παγωμένο στο ψυγείο,παντόφλες μπάνιου,νόστιμο πρωινό με ξεχωριστά τοπικά προιόντα κάθε πρωί στη βεράντα μας .....
Ο κος Νίκος ,ο ιδιοκτήτης πάντα πρόθυμος να μας δώσει πληροφορίες για την περιοχή και συμβουλές για να περάσουμε πιο όμορφα .Τον ευχαριστούμε και χαρήκαμε πολύ για την γνωριμία μαζί του .Θα συστίνουμε ανεπιφύλακτα το lions nine .Ηταν όλα άψογα !
Το τοπίο και όλη η γύρω περιοχή σε ανταμείβει για όποια κούραση της διαδρομής!

• Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, georgia064