Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο, με το μοναδικό Πηλιορείτικο στυλ, βρίσκεται σε μια φανταστική καταπράσινη τοποθεσία με μια εξαιρετική θέα μπροστά από το Αιγαίο πέλαγος. Καθαροί χώροι , πισίνα με φανταστική θέα, πλούσιο πρωινό, φιλόξενοι και ευγενικοί άνθρωποι! Η διαμονή εδώ μένει πραγματικά αξέχαστη !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Drakos_Spiros
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021

Υπέροχος κήπος, θέα, πισίνα. εστιατόριο και bar. Το προσβπικό ευγενικό και φιλικό, έκαναν τα πάντα για να εξυπηρετήσουν. Πολύ όμορφη ατμόσφαιρα και μουσική στο bar. Πολύ καλό στην τήρηση μετρων covid.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, theodoraz823
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2021

Επισκεφθήκαμε το κατάλυμα από τις 11 έως 13 Ιουνίου!Το δωμάτιο ήταν το νο.6 και είχε θέα στην αυλή. Ήταν πολύ προσεγμένο και καλαίσθητο! Το στρώμα φανταστικό, για ατέλειωτους ύπνους!!!Επίσης κάθε μέρα μας άλλαζαν σεντόνια και καθάριζαν το δωμάτιο!!Οι επιλογές στο πρωινό ήταν πάρα πολλές, κάθε μέρα διαφορετικές...ζεστοί λουκουμάδες, κέικ, πίτες κι όλα χειροποίητα!! Να μην παραλείψω να μιλήσω για την ευγένεια του κυρίου Στάθη, που όταν φτάσαμε στον χώρο του εστιατορίου που σερβίρεται και το πρωινό, ήρθε να μας γνωρίσει και να μας ρωτήσει αν είναι όλα οκ.. Συγχαρητήρια σε όλα και κυρίως για τον επαγγελματισμό σας!! Σίγουρα θα σας επισκεφτούμε πάλι!!!

Ευχαριστούμε, lucyfM4986YK
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021

Ταξίδι γευσιγνωσίας...27/6/2021..ακούσαμε και διαβάσαμε τις καλύτερες κριτικές.....όχι άδικα...εξαιρετική η ομάδα του chef k.Λιγδα .πολύ ευγενικοί άψογη αξυπηρετηση ο χώρος απίστευτης φυσικής ομορφιάς με θέα το απέραντο γαλάζιο!!!
.τα πιάτα το ένα καλύτερο από το άλλο ...παραπάνω από τις προσδοκίες μας . Με πολλά αστέρια...Μπράβο σε όλη την ομάδα και στον chef KΛιγδα Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, V2569NJ_
Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο, άνετο, πεντακάθαρο δωμάτιο (είχαμε ένα superior double σε εκρου αποχρώσεις). Τις εντυπώσεις τις κερδίζουν η φοβερή ανεμπόδιστη θέα και οι άνθρωπο που είναι φιλόξενοι και ζεστοί, με "εμμονή" στην τελειότητα!! Σας ευχαριστούμε!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Η θέα είναι μοναδική, βεβαιωθειτε πως θα την απολαμβάνετε και από το δωμάτιο...
1  Ευχαριστούμε, efstathiat2015