Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Deuteri fora se auton ton exeretiko xwro gia perisoteres meres auti tin fora kai mono kala mporei na pei kaneis....paraloia ftiagmenoi gia oikogeneies me paidia ..topo8esia monadiki gia xekourasi kai xalarwsi.xenodoxeio kainourgio me pragmatika omorfa kai sigxrwna dwmatia.fagito mpoufe ala kai sto alacard prosegmeno psagmeno kai exeretiko...proswpiko eugenikotato xamogelasto pragmatika to kerasaki stin tourta......eis to epanidin loipon sigoura.

Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, stergiosanna
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2014

Επισκέφθηκα το ξενοδοχείο EVILION με την οικογένεια μου το μήνα Αύγουστο. Μείναμε σε ένα δωμάτιο με θέα τι θάλασσα. Ήταν πολύ άνετο με μεγάλο μπαλκόνι.το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο όπως και όλο το ξενοδοχείο. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό.Το EVILION διαθέτει τι δική του οργανωμένη παραλία για ένα απολαυστικό μπάνιο,ηλιοθεραπεία ,παγωμένα κοκτέιλ και σπέσιαλ χοντ-ντοκ. Το πρωινό του ήταν πολύ καλό όπως και μπουφές κάθε απόγευμα με διαφορετικά φαγητά και πολλές δροσιστικες σαλάτες.Το EVILION επίσης διάθετει γυμναστήριο ,spa, massage. Ήταν η πιο υπέροχες διακοπές , σας το συνιστο ενέπιφιλακτα!!!!!!!!

Συμβουλή: Όλα είναι υπεροχα
  • Διαμονή: Αύγουστος 2014, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Γιώργος Π
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2014

Η μοναδικη επιλογη για Νεους Πορους για μια αξιοπρεπη διαμονη. Το πρωινο τυπικο με χυμο μηχανης και η ποιοτητα των υπολοιπων σχετικα καλη. Το δωματιο ανετο αλλα με κοινο μπαλκονι. Ο χωρος για σταθμευση ηταν ανετος.

Διαμονή: Ιούνιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Nick3457
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2014

Επισκέφθηκα το Evilion μαζί με την οικογένειά μου τον προηγούμενο μήνα. Μείναμε σε ένα πολύ όμορφο δωμάτιο που ήταν ιδανικό για οικογένεια αφού διέθετε δύο χώρους και ήταν πολύ άνετο για την 5μελή οικογένεια μου.
Υπήρχε καθημερινή καθαριότητα
Η θέα απο το μπαλκόνι μου ήταν πανοραμική
Το φαγητό ήταν πολύ καλό και το πρωινό πολύ πλούσιο
Επιπλέον το fitness center του ξενοδοχειου ήταν όμορφα διακοσμημένο, καθαρό και με πολλές υπηρεσίες, το γυμναστήριο είχε καταπληκτική θέα.
Τ ο προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και μας εξυπηρετούσε ανα πάσα στιγμή σε οτιδήποτε χρειαζόμασταν.
Μόνο καλές εντυπώσεις από το ξενοδοχείο. Θα το προτιμήσουμε ξανά σίγουρα!

• Διαμονή: Ιούνιος 2014, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Papyros G
Ο/η EvilionHotel, Γενικός Διευθυντής του Evilion Sea & Sun Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Ιουλίου 2014

Κύριε Τσούπα,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την θετική σας κριτική στο ξενοδοχείο μας, χαιρόμαστε που κάναμε τις διακοπές σας ξεχωριστές.
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο ξενοδοχείο μας αν τα μελλοντικά σας σχέδια σας ξαναφέρουν στη περιοχή μας.

Δημήτρης Τοπαλίδης
Γενικός Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2014

Προτείνω ανεπιφίλεκτα το ξενοδοχείο Evilion σε όποιον θέλει να κάνει ποιοτικές διακοπές.
Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, η διακόσμηση ήταν όμορφη και καλοκαιρινή.
Το εστιατόριο είχε μεγάλη ποικιλία σε menu a la carte και όλες οι επιλογές που κάναμε στο φαγητό αποδείχθηκαν γευστικότατες. Οι τιμές προσιτές.
Το πρωινό ήταν πολύ πλούσιο και ανταποκρινόταν σε όλα τα γούστα κάθε φιλοξενούμενου.
Το προσωπικό ήταν εξυπηρετικό και φιλικό.
Το ξενοδοχείο διέθετει δική του οργανωμένη παραλία για ένα απολαυστικό μπάνιο στη θάλασσα.
Σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσουμε!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Andriana T