“Κρίμα..”
Κριτική για: Anemos

Anemos
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020

Πραγματικά κρίμα γιατί παρά το γευστικότατο παγωτό, το προσωπικό είναι αισχρό!

Μας συνέβει το εξής: καθίσαμε με την οικογένειά μου νωρίς το μεσημέρι σε τραπεζάκι πάνω από την παραλία. Οι γονείς μου παρήγγειλαν, ενώ εμείς πήγαμε για μία βουτιά λέγοντας στη σερβιτόρα ότι θα πάρουμε παγωτά όταν βγούμε. Αφού τελειώσαμε το μπάνιο μας, πήγαμε να κάνουμε ντουζ και ο σερβιτόρος της παραλίας μας είπε χαρακτηριστικά «Αλλού αφήνετε τα λεφτά σας και αλλού κάνετε ντουζ». Παρόλο που του εξηγήσαμε ότι είμαστε πελάτες και του δείξαμε το τραπέζι μας, συνέχισε να μας ειρωνεύεται σε έντονο τόνο. Ντροπή τέτοια συμπεριφορά σε παιδιά!

Περιττό να πω ότι για τα έξτρα παγωτά απόδειξη δεν πήραμε ποτέ..

Ευχαριστούμε, Ελένη Ν

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε στην παραλία στις ξαπλώστρες στις 10:45, ηρθαν 11:30 να πάρουν παραγγελία και στις 12:30 δεν είχαμε ακόμα σερβιριστεί... Ο σερβιτόρος μας προσπερνούσε με γεμάτους δίσκους σαν να μην υπήρχαμε! Εννοείτε πως φύγαμε και πιστεύω δείξαμε αρκετή υπομονή για την όλη κατάσταση...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, anastasiabloom
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κοντά στην παραλία, ξαπλώστρες, χώρο στον πεζόδρομο κάτω από στέγαστρο, χώρο έξω από το στέγαστρο, χώρο μέσα στο κατάστημα. Από πίτσα, παγωτό, βάφλες, μπύρα, κρέπα, μέχρι γρανίτα ... βλέπεις και την ομάδα σου στα προκριματικά. Τι άλλο θέλεις. Δεν έβαλα 5/5 γιατί ίσως τα παιδιά να μην προλαβαίνουν όλα να τα κάνουν τέλεια. Αλλά είναι επιλογή που αξίζει για όποτε είσαι αναποφάσιστος ή η παρέα έχει διαφορετικά και "ακραία" γούστα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, mimispapagel
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλές και χορταστικές μερίδες, νόστιμη καλοψημενη πίτσα, ιταλική κουζίνα προσαρμοσμένη φυσικά στα ελληνικά δεδομένα, για όποιον καταλαβαίνει. Ευγενικό κ γρήγορο σέρβις, ωραία τοποθεσία. Έχουμε επισκεφθεί επανειλημμένα και μάλλον θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, vaggos
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα πολλά μαγαζιά της παραλίας των Νέων Πόρων καθαρά τουριστικό που ειδικεύεται στην Ιταλική κουζίνα προσαρμοσμενη όμως στα Ελληνικά δεδομένα. Πίτσα, μακαρόνια, σαλάτες, καλτσονε, παγωτό, χυμούς, αναψυκτικά και μπύρες καθώς διαθέτει οργανωμένη πλαζ. Αν είσαι Βαλκανιος και δεν έχεις ταξιδέψει ποτέ στην Ιταλία its ok, σε αντίθετη περίπτωση προσπαθείς να κατανοήσεις και να δώσεις τίτλο σε κάτι που κινείται ανάμεσα σε σκορδοψωμο ζύμη πίτσας με ρίγανη και φοκατσια χωρίς στην πραγματικότητα να είναι τίποτα από τα τρία παραπάνω. Η άγνοια βασιλεύει στην χώρα της ποσότητας...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
5  Ευχαριστούμε, georgiosv853

Anemos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέοι Πόροι, Περιοχή Πιερίας

Anemos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!