Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό ξενοδοχείο με παροχές που θα βρίσκεις σε μεγαλύτερα. Οι ιδιοκτήτες τιμούν το επάγγελμα και το χώρο των τουριστικών επιχειρήσεων. Το πρωινό καλύπτει όλες τις ανάγκες και απαιτήσεις όπως και σε μεγάλα ξενοδοχεία. Άνετα ευρύχωρα δωμάτια με μαλακά στρώματα και ησυχία για ένα απολαυστικό ύπνο. Όσο για τούς λάτρεις του ίντερνετ μέτρησα 140mbps

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Bill S
Ο/η 303EDEN, Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ HOTEL EDEN του Hotel Eden, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Αυγούστου 2017

Σας ευχαριστούμε πρώτα που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας και για τον χρόνο που διαθέσατε σχολιάζοντας την διαμονή σας.Εμείς η ομάδα του HOTEL EDEN,να γνωρίζετε ότι πάντα θα προσπαθούμε όχι μόνον για την ευχάριστη διαμονή των
επισκεπτών μας αλλά και για την εξυπηρέτησή των με μεγάλη χαρά.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ !!!!!!!!!!!!!

Η κριτική έγινε: 18 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αν και το ξενοδοχείο είναι 2 αστέρων οι παροχές και οι υπηρεσίες του ήταν 5 αστέρων!!! Πεντακάθαρο δωμάτιο και όλοι οι χώροι του, πρωινό εξαιρετικό και φιλικοτατοι οι άνθρωποί του οι οποίοι σε εξυπηρετούν για οτιδήποτε χρειαστεις, πρόθυμοι να σε συμβουλεύσουν για την περιοχή, πάντα με χαμόγελο!!! Πραγματικα ένα οικογενειακό περιβάλλον!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Vasilis M
Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2015

Βρεθήκαμε Ν. Πόρους για ενα σεμιναρίο, οπότε και το συγκεκριμενο καταλυμα δεν ήταν δική μας επιλογή. Φτάσαμε υστερα από αρκετη ταλαιπωρία και με αρκετή κούραση και κακή διάθεση. Παρόλα αυτά ομως το EDEN αποτέλεσε μια ευχάριστη εκπληξη. Χωρίς να αποτελεί υπερπαραγωγή, αλλά οικογενειακη επιχειρηση ειναι πραγματικά εκπληκτικό. Πεντακαθαρο, οχι μόνο τα δωματια αλλα και όλοι του οι χωροι, σε ησυχο σημείο, απέναντι από το δάσος, Ανετα δωματια και χωροι, υπεροχο σπιτικο πρωινό με τα καλύτερα προιοντα...μαρμελαδες και κεικ φτιαγμένα από την ίδια την ιδιοκτητρια!! δεν υπαρχουν λογια να περιγραψει κανεις την φιλοξενια αυτών των ανθρωπων..που πραγματικά προσπαθουν να ικανοποιησουν την καθε απαιτηση και αναγκη που μπορει να εχεις. Θερμα συγχαρητήρια..

• Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Georgia G
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2015

Παντρεύτηκα σχετικά πρόσφατα και επιλέξαμε να κάνουμε το ταξίδι μας στην Πιερία επειδή γνωρίζω καλά την περιοχή.
Επιλέξαμε για την διαμονή μας το ξενοδοχείο ΕΔΕΜ που βρίσκεται στους Νέους Πόρους Πιερίας.
Ότι και να πω είναι πραγματικά πολύ λίγο. Ιδανικό Ξενοδοχείο, υπέροχη διαμονή, απίστευτη περιποίηση.
Η Κα Μαίρη Ρουμπιέ, ιδιοκτήτρια του ξενοδοχείου μπορώ να πω πως πραγματικά με εξέπληξε. Ευχάριστα φυσικά. Όλα ήτανε στην εντέλεια.
Πολύ πλούσιο πρωινό, φτιαγμένο και περιποιημένο υπό την επίβλεψή της.
Παρ' όλο που το ξενοδοχείο προσφέρει μόνο πρωινό, η Κα Μαίρη μας έδωσε τις πολύτιμες συμβουλές της για το που μπορούμε να απολαύσουμε τις καλύτερες γεύσεις στο χωριό αλλά και στην ευρύτερη περιοχή.
Και φυσικά μας επέτρεψε όταν επιλέξαμε να μην βγούμε, να παραγγείλουμε και να απολαύσουμε το δείπνο μας στο μπαλκόνι του ξενοδοχείου.
Δηλώνω απίστευτα ικανοποιημένη.
Κα Μαίρη, σας ευχαριστώ πολύ που συμβάλλατε τα μέγιστα ώστε αυτό το 4ημερο να είναι μοναδικό για εμάς.
Να είστε σίγουρη πως τις υπέροχες στιγμές φιλοξενίας και περιποίησης που ζήσαμε στο ξενοδοχείο σας, θα τις μεταφέρουμε και στον κύκλο μας.

Συμβουλή: Όλα τα δωμάτια είναι μοναδικά
  • Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Sophie Z