Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2017

Σε μικρή απόσταση από την παραλία των Νέων Πόρων (περπάτημα λίγων λεπτών) αυτό το ξενοδοχείο έχει δωμάτια με προσεγμένη διακόσμηση, πολλές επιλογές στο πρωϊνό, πισίνα και είναι κατάλληλο για οικογένειες με μικρά παιδιά.

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Fani K
Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2016

Πολύ καθαρό. Κοντά στη θάλασσα, μόνο ένα τετράγωνο από την παραλία. Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό, πάντα διαθέσιμο να προσφέρει. Επειδή η περιοχή προσφέρει διάφορα τοπικά προϊόντα μπορούσε το πρωϊνό να δίνει και μια γεύση της τοπικής γαστρονομίας ( πχ πίτες, λουκουμάδες)

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, tsibofam1965
Ο/η Elissavet N, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Evdion Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Οκτωβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ πρώτον για την επιλογή σας να περάσετε τις διακοπές σας στο ξενοδοχείο μας, δεύτερον για το χρόνο σας να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο forum του Tripavisor και τρίτον και βασικότερο για τα καλά σας λόγια!
Θα χαρούμε να σας υποδεχθούμε ξανά στο Εύδιον!
Μέχρι τότε, κρατάμε τη συμβουλή σας για ένα πιο ελληνικό πρωινό!

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία δωμάτια, καθαρά, σε ωραία τοποθεσία...αυτό όμως που αξίζει πάνω από όλα είναι οι υπέροχοι..φιλόξενοι..χαμογελαστοί..άνθρωποι του ξενοδοχείου...σας ευχαριστούμε πολύ❤Αθηνά-Βαγγέλης-Νεφέλη-Γιώργος

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Athina M

Αγαπητοί μας,

Σας ευχαριστούμε καταρχάς για την τιμή που μας κάνετε να μας προτιμάτε καθώς και για την εγκάρδια αυτή κριτική σας. Είναι χαρά μας κάθε φορά που σας φιλοξενούμε και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο μέλλον. Μέχρι τότε, ευχόμαστε τα καλύτερα σε όλη την οικογένεια!

Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο και μείναμε τρία βράδυα. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από το δωμάτιο και το πρωινό του ξενοδοχείου. Πολύ φιλικό περιβάλλον! Εαν θα πάμε πάλι στους Νέους Πόρους θα προτειμήσουμε για την διαμονή μας το ίδιο ξενοδοχείο.

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, Aris N

Αγαπητέ Άρη,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια!
Και όπως λέτε και Σεις, θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.
Μέχρι τότε, σας ευχόμαστε έναν καλό χειμώνα και πολλά, όμορφα ταξίδια.

Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ ωραία παραλιακή περιοχή , δίπλα σε οργανωμένη παραλία. Είναι αμμοδεις. Τα δωμάτια ευρύχωρα μεγάλα με ωραίο μπάνιο ( είχε μέχρι και υδρομασάζ ντουζιέρας) και μεγάλη βεράντα. Άξιζει η σχέση Τιμής -Ποιότητας

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Vasilis K