Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά ενθουσιάστηκα πολυ απο αυτό το ξενοδοχείο! Τα δωμάτια είναι πολυ καθαρά και άνετα. Το φαγητό ήταν πλούσιο με ωραίες γεύσεις Ελληνικής κουζίνας με αρκετές επιλογές! Ταχυτατο WiFi! Άψογη εξυπηρέτηση απο ολο το προσωπικό, από τα καλύτερα service που εχω δει! To beach bar ήταν απλα εκπληκτικό πεντακάθαρο με πολύ καλη μουσική, τα παιδιά μας παίρναν γρήγορα παραγγελία και είχε πολύ καλο καφέ! Θα ξαναπάμε σίγουρα!

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, kristina_leo
Ο/η Hotel K, Γενικός Διευθυντής του Olympic Star Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Ιουνίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να ελέγξετε την ιδιοκτησία μας. Εκτιμούμε τις ευγενικές λέξεις και τα θετικά σχόλια.
Θα χαρούμε να είμαστε το ξενοδοχείο της επιλογής σας οποτεδήποτε βρίσκεστε στην περιοχή της Πιερίας .

Τις καλύτερες ευχές,

Σωτήριος Καστρινός, GM

Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ηταν εξαιρετικό και πεντακαθαρο! Ηταν η τρίτη συνεχομενη χρονια μας. τα δωμάτια σου έδιναν μια αύρα χαλάρωσης. Το προσωπικό ευγενεστατο. Πολύ καλη ποιότητα προϊόντων. Βελτιωμενο Wi-Fi. Μας κερδισε σίγουρα η παραλία και συγκεκριμένα ο Γιάννης! Ηταν αυτό που ψάχναμε. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Johnmakridis

Αγαπητέ επισκέπτη,

Τις καλύτερες ευχές,

Σωτήριος Καστρινός, GM

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Οικογενειακός για τρεις ημέρες. Μικρο ξενοδοχείο καθαρά για οικογένειες δεν θα το συνιστούσα σε νεα ζευγάρια ( πολλά παιδιά και μεγάλος μέσος όρος ηλικίας και .....) η θέση του ειναι στο κέντρο σχεδόν της περιοχής απέναντι απο τη θάλασσα. Η παραλία υπέροχη με πλήρη οργάνωση. Το αρνητικό ειναι η ποιότητα του φαγητού. Πρωινο και βραδινό. Και ποιοτικά και σε ποικιλία και γευστικά. Αν το φτιάξουν αυτό θα ειναι πολύ καλύτερα.

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, di_raf
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τεσσάρων αστέρων αποκλείεται ναναι.Απορω πως δίνουν τα αστέρια οι υπεύθυνοι .Υποβαθμισμενο δωμάτιο για τα λεφτά που δώσαμε .Το δωμάτιο για ενοικιαζόμενο έκανε .Χρωμα ριγέ στις κουρτίνες,ψιλές ,,που έμπαινε φως απο το χάραμα .Η διαρρύθμιση κρεβατιών με ριγέ κλινοσκεπάσματα χωριάτικη.Ειχε στις φωτογραφίες στο sight του πολυ ωραια δωμάτια και σε μια μονο ηταν αυτο που μένουμε.Απογοητευση τετραστερου...επίπεδη τηλεοραςη έλεγε αλλα ειχε τις παλιές μικρές.

Διαμονή: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, Μαίρη Σ
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2016

Το ξενοδιχειο ειναι παρα πολη καλο θα μπορουσα να πω τελειο.το δωματιο επισεις πολη καλο και ανετο .για το φαγητο και το πρωινο βαζουμε αριστα .το σερβις στην παραλια και την ρεσεψιον ειναι παρα πολη καλο .και η θεα ειναι φανταστικη

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Synergeiodimos