“Κάτι διαφορετικό στα όμορφα Πολλώνια”
Κριτική για: De Milos Restaurant

De Milos Restaurant

Το καλύτερο μαγαζί της Μήλου!! Το φαγητό εξαιρετικό, ο σερβιτόρος μας πρότεινε λαγό στιφάδο και όντως ήταν ότι καλύτερο έχουμε φάει στη Μήλο!! Θα ξανάρθουμε σίγουρα!!

Ευχαριστούμε, _V1852OA
Ο/η Kamakaris Antonios, Ιδιοκτήτης του De Milos Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολάυσατε το δείπνο σας στο "De Milos"! Είναι μεγάλη τιμή για εμάς να απολαμβάνετε γνώριμες ελληνικές γεύσεις με μια νέα, δημιουργική οπτική κοντά μας και μας εμπιστεύεστε για τις γαστρονομικές και επιλογές σας.

De Milos Team

Εξαιρετικό φαγητό.Προσεγμένα και καλοστημένα όλα τα πιάτα.Το προσωπικό της σάλας καθώς και της κουζίνας ήταν ευγενέστατοι και παρά πολύ εξυπηρετικοί.Οι τιμές καθώς και ο χώρος τους είναι ιδιαίτερα καλά. Θα το πρότεινα σίγουρα, είναι κατάλληλο για όλες τις περιστάσεις και τις παρέες που μπορεί να βρεθούν εδώ.

Ευχαριστούμε, D2501PV_
Ο/η Kamakaris Antonios, Ιδιοκτήτης του De Milos Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες
Μετάφραση Google

Dear visitor, We thank you so much for your preference and your kind review! What more we could ask for than for your kind recommendation! We do hope to see you again next time you will be visiting Milos! With our best wishes,

Όλα ήταν στην εντέλεια..!πολύ προσεγμένο μαγαζί, επαγγελματική εξυπηρέτηση και άψογο φαγητό! Το προτείνω άφοβα!

Ευχαριστούμε, 878arsenism

Δεν έχουμε λόγια να σας ευχαριστήσουμε για την ευγενική σας κριτική! Ο ενθουσιασμός σας για την γευστική εμπειρία που είχατε κοντά μας, είναι η μεγαλύτερη ανταμοιβή και κίνητρο, για ολόκληρη την ομάδα μας, να συνεχίσει να εργάζεται για να προσφέρει ατελείωτη απόλαυση στους επισκέπτες μας! Σας ευχαριστούμε από καρδιάς και σας περιμένουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2021

Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο, ωστόσο όχι αρκετά για να δικαιολογήσει την τιμή του. Πληρώσαμε 60 ε το άτομο για δύο ορεκτικά δύο κυρίως και ένα μπουκάλι κρασί (του 2020). Το ριζότο με καραβίδα (το πιο ακριβό πιάτο στον λογαριασμό μας) είχε αδικαιολόγητα μικρή ποσότητα καραβίδας. Κακή εντύπωση επίσης μου έκανε η κουρτίνα που λόγω του αέρα χτυπούσε στην πλάτη μου, νομίζω με 60 ε το άτομο θα μπορούσε να είχε τοποθετηθεί λίγο καλύτερα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, H3417UVannav
Ο/η Kamakaris Antonios, Ιδιοκτήτης του De Milos Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρονο και την ευγενική διάθεση να δημοσιεύσετε την εμπειρία σας στο εστιατόριό μας!

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2021

Ωραιο εστιατοριο μοντερνος χώρος, μοντερνο φαγητο, ικανοποιητικες μεριδες. Ευγενικο προσωπικο. Αμεση εξυπηρετηση!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, dimosd461

Δεν έχουμε λόγια να σας ευχαριστήσουμε για την ευγενική σας κριτική! Σας ευχαριστούμε από καρδιάς και σας περιμένουμε ξανά!

De Milos Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πολλώνια, Μήλος
Πολλώνια, Μήλος

De Milos Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!