Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν πολύ ωραίο , από τα ωραιότερα στα πολλωνια.. το προσωπικό πολύ ευγενικό κ τα δωμάτια μεγάλα κ καθαρα! Το μπαλκόνι μας είχε θεα σε πισίνα κ θάλασσα!!!Εξαιρετική τοποθεσία, πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν και προσφέρει κατ´επιλογή πολύ ωραίο πρωινο σε κοντινό μαγαζί στην περιοχή!! Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι το συστήνουμε ανεπιφύλακτα !

Ευχαριστούμε, katerinab251
Ο/η Georgios Mallis, Owner του Εν Μήλω, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2020

Καλησπέρα σας απο την όμορφη Μήλο

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και για τα ομορφά σας λόγια. Ειμαστε πολύ χαρούμενοι που παρόλο τις δυσκολίες τις φετινής χρονίας καταφέραμε και ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας. Ευχόμαστε να σας δούμε ξανα κόντας και να έχουμε την ευκαιρία να σας δώσουμε την πλήρη εμπειρία διαμόνης στο Εν Μήλώ, οπου όλες οι υπηρεσίες πρωινού και διατροφής θα ειναι ξανα διαθέσιμες.

Σας ευχαριστούμε πολύ
Εκ μέρους της οικογένειας μας
Μάλλης Γιώργος
Διευθυντής Εν Μήλω

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020

Χρόνια διακοπές στη Μήλο και πρώτη φορά επιλέξαμε τα Πολλώνια για διαμονή. Το κατάλυμα ήταν πραγματικά υπέροχο! Συνδυάζει άνεση και πολυτέλεια στο σωστό βαθμό. Το δωμάτιό μας εξαιρετικό, πολύ καθαρό και άνετο! Η θέα στο μπαλκόνι υπέροχη, τόσο το πρωί όσο και το βράδυ αφού βλέπει προς το χωριό των Πολλωνίων. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και το ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την αναβάθμιση-έκπληξη που μας έκαναν στο superior room jacuzzi! Πραγματικά το απολαύσαμε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Βασιλική Ρ
Ο/η Antonios Mallis, Ιδιοκτήτης του Εν Μήλω, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2020

Αγαπητη Βασιλική

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο tripadvisor και για τα υπεροχα λογια σας.
Αισθανομαστε υπέροχα οταν επισκέπτες μας περνούν τοσο όμορφα στο νησί μας και στα δωμάτια μας, ιδιαίτερα οπως εσεις που δεν ήρθατε για πρώτη φορά στη Μήλο.
Ευχόμαστε οι αναμνήσεις απο την Μηλο και το Εν Μήλω να σας συντροφεύουν μέχρι την επόμενη φορά που θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε.

Χαιρετισμούς
Εκ μέρους της οικογένιας Μάλλη

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019

Πρωτη μας επισκεψη στην Μηλο και εντυπωσιαστηκαμε πολυ.Μεγαλο ρολο επαιξε η διαμονη μας στο Εν Μηλω που ειμασταν τυχεροι και βρηκαμε τελευταια στιγμη απο ακυρωση.Βρισκεται στην Πολλωνια που ειναι απο τα πιο ομορφα μερη να μεινεις.Το δωματιο μας πεντακαθαρο ομορφα διακοσμημενο με θεα στο λιμανακι της Πολλωνιας μολις 50μ απο την θαλασσα οτι πρεπει για μια πρωινη βουτια πριν το πρωινο.Η πισινα ενα plus οταν επιστρεφαμε το απογευμα κουρασμενοι.
Οι ιδιοκτητες ειναι μια ζεστη υπεροχη οικογενεια πολυ περιποιητικοι.Η Χρυσα και ο Ανδρεας στο πρωινο χαμογελαστοι και προθυμοι παντα!
Ειναι σιγουρο οτι θα μεινω ξανα στο Εν Μηλω το συστηνω ανεπιφυλακτα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Οι πανω οροφοι εχουν ομορφη θεα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Areti D
Ο/η En_Milo, Ιδιοκτήτης του Εν Μήλω, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2019

Καλησπέρα σας απο την ομορφή Μήλο

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και τα υπέροχα σχόλια για το Εν Μήλω. Ευχόμαστε να έχετε ωραίες αναμνήσεις απο τα δωμάτιά μας και θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στο μέλλον

Εκ μέρους της οικογένειας Μάλλη

Η κριτική έγινε: 20 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άνετα, καθαρά, δωμάτια με όμορφη λιτή διακόσμηση. Έχουν εξαιρετική θέα στον κόλπο των Πολλωνίων και βρίσκονται λίγα μέτρα από την παραλία. Από φέτος διαθέτουν και πισίνα! Οι ιδιοκτήτες εξαιρετικοί και πολύ φιλόξενοι. Το πρωινό τέλειο.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, jroussou
Ο/η En_Milo, Ιδιοκτήτης του Εν Μήλω, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Μαΐου 2018

Καλησπέρα σας

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο Tripadvisor και για τα ευγενικά σας σχόλια. Χαιρόμαστε πολύ που σας άρεσαν οι αλλαγές που έγιναν στο κατάλυμα και ο νέος χώρος της πισίνας μας.

Ειμαστε στην διάθεσή σας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στα δωμάτιά μας

Ευχαριστώ πολύ
Εκ μέρους της οικογένειάς μας
Μάλλης Γιώργος

Η κριτική έγινε: 20 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε αυτά τα δωμάτια αξίζει να μείνετε !Πεντακάθαρα, προσεγμένα σε κάθε λεπτομέρεια . Το νησί είναι φανταστικό με μια ακτογραμμή αποκάλυψη . Το χωριό πολύ ήσυχο ότι πρέπει για χαλάρωση , οι άνθρωποι του Εν Μήλο είναι εκεί για να κάνουν τις διακοπές σας τέλειες !!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, giorgosr538

Καλησπέρα σας Κ. Γιώργο

Καταρχήν σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο trip Advisor και για τα πολύ ευγενικά και γεμάτα θετική ενέργεια σχόλιά σας

Ειμαστε στην διάθεσή σας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον

Σας ευχαριστούμέ πολύ
Εκ μέρους της οικογένειάς μας