Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τα λόγια είναι περιττά..δεν μπορούν να περιγράψουν την διαμονή στο κατάλυμα αυτό!! Υπέροχη τοποθεσία, πεντακάθαρο, απίστευτο πρωινό, διαθέσιμο parking, άριστη και υποδειγματική φιλοξενία και εξυπηρέτηση!! Όλα άψογα! Αξίζει για πολλές επισκέψεις!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, poweroftravel
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική τυχαία ανακάλυψη!!!
Ξεκινώντας από την κα Τάνια, Ευγενέστατη!! Χαμογελαστή!! Πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει στα πάντα!!
Η κα Μαίρη, ο άνθρωπος που είναι η αιτία για να επισκεφτούμε ξανά το υπέροχο αυτό κατάλυμα!!! Ένας άνθρωπος που σε κάνει να νιώσεις σαν το πατρικό σου σπίτι!!! Καταπληκτικές συνταγές (γλυκά, αλμύρα, πίτες, καφέ, Χυμούς φρέσκο στημένους!!!) όλα υπέροχα!!
Το προσωπικό ένας προς ένας καταπληκτικοί!! Το δωμάτιο εργονομικό με όλες τις ανέσεις απρόσμενη έκπληξη και το κρασάκι για το καλοσόρισμα!!!
Τέλος το τοπίο απλά ΜΟΝΑΔΙΚΟ!!!
Φυσική πισίνα !!!,
Μοναδικό Ηλιοβασίλεμα!!!
Κυρία Τάνια και Κυρία Μαίρη σας ευχαριστούμε για την φιλοξενία θα τα πούμε σίγουρα ξανά!!!
Υ. Γ Ευχαριστούμε για το υπέροχο ενθύμιο!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Y1905VGgeorgem
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν μια τυχερή κράτηση , μέσω μιας φίλης, της τελευταίας στιγμής για ένα τετραήμερο στη Μήλο! Δεν είχαμε μπει και στη διαδικασία να δουμε φωτογραφίες του, πριν φτάσουμε εκεί . Συμβαίνει να κλείνεις ένα «super» δωμάτιο σε ένα «super» μέρος , και μετά … άνθρακες ο θησαυρός !
Ε, σε αυτήν την περίπτωση εμείς βρήκαμε τον θησαυρό μας στο Tania !
Η απλότητα στο μεγαλείο της ! Δεν ξέρω για τι να πρωτομιλήσω … για τους ανθρώπους που λειτουργούν το Tania , για την έγνοια τους εάν όλα βαίνουν καλώς , για τους πεντακάθαρους και καλαίσθητους χώρους - από τα δωμάτια μέχρι τα κοινόχρηστα wc - για την απίστευτη θέση του και τη θέα , για τα ηλιοβασιλέματα , για την Τάνια ( ευχαριστούμε για όλα ) , για την κ. Μαίρη με τα απίστευτα πρωινά , που μας ετοίμαζε ό,τι μας έκανε κέφι (ήταν σαν να πήρα και τη μαμά μου μαζί στις διακοπές) , για την ευγένεια όλων ανεξαιρέτως ;
Μπορώ να γράφω και να γράφω και να γράφω ….
Καλύτερα να πάτε και να το βιώσετε από κοντά …
Όσα κι αν αναφέρω , δεν θα καλύπτουν όλα αυτά που μας ικανοποίησαν !
Σας ευχαριστούμε Τάνια , κ. Μαίρη , Σωτηρία και όλους τους ανθρώπους σας , για τις μέρες μας στο υπέροχο νησί σας ♥️

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, julie197408
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μείναμε εκει διοτι είχαμε κλείσει αλλου.ομως το επισκέφθηκα με στην πανεμορφη Πολλωνια.η ιδιοκτήτρια μας περίμενε να μας ξεναγήσει,δεν μας πίεσε καθολου να μείνουνε εκει,ομως με προθυμία και χαρα μας ξενάγησαν στα υπεροχα δωματια τους.απλα τελεια. οι τιμές κυμαίνονται ανάλογα με την εποχή ,φροντίζοντας καταρχήν την ευχαρίστηση του πελάτη .
Ισως στο ωραιότερο βορινό σημείο της Μήλου...
Όταν δεν Φυσσανε βοριάδες...απολαμβανεις τις φυσικές λίμνες/πισίνες που δημιουργει η θαλασσα όταν φυσσαει βοριάς γοητεύεσαι από την άγρια ομορφια της Μήλου..
Ένα υπεροχο μέρος για ολους

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, 732myrto
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τα πιό καλόγουστα και καθαρά ξενοδοχεία με απίθανη θέα. Ζεστή εξυπηρέτηση. Υπέροχη φιλοξενία. Το σπιτικό πρωινό της κυρίας Μαίρης πραγματικά σπιτικό και πλούσιο. Αξέχαστες οι πρωινές βουτιές μπροστά στο ξενοδοχείο πριν το πρωινό και το ηλιοβασίλεμα απ το μπαλκόνι μας. Του χρόνου θα είμαστε πάλι εκεί.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, _A4330SH