Η κριτική γράφτηκε 10 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι ο λόγος που πρέπει κάποιος, έστω και για μια φορά στην ζωή του,να επισκεφτεί την Μηλο! Ο επαγγελματισμός η άψογη φιλοξενία η καταπληκτική τοποθεσία,σε κάνουν να μην θες να φύγεις απο το Τανια! Οι διακοπές μας αρχίζουν και τελειώνουν στην Μηλο στο Τανια δεν ειναι τυχαίο άλλωστε. Κάθε μέρα μας περίμεναν στο πρωινό απίστευτοι γευστικοί πειρασμοί απο τα χέρια την κ Μαίρης,κάθε μέρα η Τανια μας πρότεινε τις καλύτερες επιλογές του νησιού για μπάνιο φαγητό διασκέδαση κλπ. Τίποτα άλλωστε δεν ειναι τυχαίο..

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Poly T
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά δεν μπορούσαμε καν να φανταστούμε ότι θα κάναμε τέτοιες διακοπές! Ανατολή, Δύση και θάλασσα,κυριολεκτικά στα πόδια μας! Στο ξενοδοχείο βρήκαμε ζεστά χαμόγελα πάντα πρόθυμα να μας εξυπηρετήσουν, απο απλές πληροφορίες,μέχρι και οργάνωση ολόκληρης μέρας!! Το δωμάτιο ηταν όμορφα διακοσμημένο με λεπτομέρειες,αλλα,πάνω απ όλα,άστραφτε απο καθαριότητα!!!! Το πρωινό... αχ αυτο το πρωινό!! Η κ Μαίρη θα μπορούσε να πει κανείς ότι ειναι ο Πυκάσο της κουζίνας,κάθε μέρα ολόφρεσκα γλυκά- αλμυρά καλούδια,πάντα προσεγμένα και πλούσια σε ποσότητες..(δεν παίζει δίαιτα στο Τανια). Τανια Μαίρη Βασίλη Στεφανία και Σισσυ..σίγουρα θα σας ξαναδούμε!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Poly T
Η κριτική γράφτηκε 21 Δεκεμβρίου 2016

Τι να πει κανεις οταν η πρωτη επαφη στην υποδοχη ειναι η Τανια με το ολολαμπρο χαμογελο!! Οι πληροφοριες που μας εδωσε ηταν πολυτιμες για να περασουμε φανταστικα στην Μηλο! Το πρωινο απο τα χερια της κ Μαιρης καθε μερα διαφορετικο, καθε μερα φανταστικο!! Η τοποθεσια του Τανια ειναι πανω στο κυμα!!Το Τανια αστραφτε απο καθαριοτητα και ευγενεια!!!Σιγουρα θα ξαναπαμε!!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, xartopolis
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2016

Δε θα αναλωθούμε ούτε στην περιγραφή των πολυ ωραίων δωματίων ούτε στην μοναδική θέα που παρέχουν. Θα αναφερθούμε στην Τανια, στον Βασίλη και στην κυρία Μαίρη που με την ειλικρινή τους ευγένεια και φροντίδα έδωσαν μια μοναδική διάσταση στη διαμονή μας! Εξαιρετική παροχή υπηρεσιών απο ανθρώπους που νοιάζονται πραγματικά για τους πελάτες τους σαν να ειναι παιδια τους. Τα υπόλοιπα δεν περιγράφονται με μια αξιολόγηση, πρέπει απλά να το ζήσει κανεις.

Σημείωση: Ξεχάστε τη μαμά, τη γιαγιά, τη θεία. Το πρωινό της κυρίας Μαιρης δεν συγκρίνεται με κανένα αλλο!

Τανια, Βασίλη, κ. Μαίρη σας ευχαριστούμε πολυ!!!

Γιάννης, Ελενίτσα Σεπτέμβριος 2016

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Ioannis R
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια ειναι Ευρυχωρα και ωραία διακοςμημενα. Τα δωμάτια ήταν πάντα καθαρά. Ολοι όσοι δουλεύουν στο ξενοδοχείο ειναι εξυπηρετικοί και πόλοι σωςτοι στις συςταςεις που ζητηςαμε για φαγητό και διασκέδαση. Τα πρωινά ήταν πλουςια και πολυ προςεγμενα.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Σωτηροπουλος Α