“Καταπληκτικό φαγητό , ιδιαίτερες γεύσεις με ελληνικό και τοπικό χαρακτήρα!”
Κριτική για: Ακρωτήρι

Ακρωτήρι
Περιγραφή: Φρέσκα ψάρια και θαλασσινά και τοπικά προϊόντα σε ένα τέλειο πάντρεμα γεύσεων παράδοσης και δημιουργίας δίπλα στη θάλασσα!
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικό φαγητό σε ένα πολύ ωραίο διακοσμημένο χώρο, δίπλα στην θάλασσα με ευγενικό και έμπειρο προσωπικό με γνώσεις, Άριστοι σε όλα, σας ευχαριστούμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Ευθυμία Τ
Ο/η Zacharias, Ιδιοκτήτης του Ακρωτήρι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ που επισκεφθήκατε το εστιατόριό μας και για τα όμορφα σχόλιά σας! Προσπαθούμε πάντα να κρατάμε την ποιότητά μας σε υψηλά επίπεδα! Θα χαρούμε πολύ να μας επισκεφθείτε ξανά και να δοκιμάσετε και τα υπόλοιπα πιάτα του μενού μας!

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ναι ειναι οντως το καλυτερο εστιατοριο με γευσεις που ξεπερνανε καθε φαντασια. Εξερετικα ολα τα πιατα με ξεχωριστες μοναδικες γευσεις. Επιλεγμενα κρασια που καλυπτουν καθε γουστο. Ποιοτητα και εξυπηρετηση στο μεγιστο χωρις καθυστερησεις και με πολυ καλες τιμες. Ευγενεστατο και καλωσυνατο προσωπικο.
Απο τα εστιατορια που αξιζουν πραγματικα.

Ευχαριστούμε, _R4282ZI
Ο/η Zacharias, Ιδιοκτήτης του Ακρωτήρι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουνίου 2021

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικο μαγαζι , ζεστή ατμόσφαιρα, ευχάριστο περιβάλλον και πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση.!! Αξιζει η επίσκεψη.

Ευχαριστούμε, G5591IR_
Ο/η Zacharias, Ιδιοκτήτης του Ακρωτήρι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουνίου 2021

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2021

Πολύ καλό μαγαζί με φοβερή ποιοτητα θαλασσινών, υπέροχο περιβαλλον, ευγενικό προσωπικό , το τοπίο είναι αξιοθαύμαστο και η ατμόσφαιρα καταπληκτική. Σας το συνιστώ 100%

Ευχαριστούμε, IoannaAnog

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικη ποιοτητα φαγητου και ποτου..Τα ψαρια ειναι ολοφρεσκα,τα φαγητα πολυ νοστημα και η ατμοσφαιρα του μαγαζιου high class..Αψογη εξυπηρετηρη και πολυ ευγενικο προσωπικο..Αξιζει να το επισκεφτεις!!

Ευχαριστούμε, 621mixaelaa

Ακρωτήρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πολλώνια, Μήλος

Ακρωτήρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!