“Τα καλύτερα θαλασσινά στο νησί!”
Κριτική για: Ακρωτήρι

Ακρωτήρι
Περιγραφή: Φρέσκα ψάρια και θαλασσινά και τοπικά προϊόντα σε ένα τέλειο πάντρεμα γεύσεων παράδοσης και δημιουργίας δίπλα στη θάλασσα!

Εξαιρετικά πιάτα με θαλασσινά! Ένα εστιατόριο με άποψη και χαρακτήρα! Όλα ήταν φρέσκα και πολύ νόστιμα! Το σέρβις ήταν άψογο και εξυπηρετικό! Το εστιατόριο βρίσκεται ακριβώς δίπλα στην θάλασσα και η θέα είναι μαγική! Οι τιμές είναι λογικές για το φαγητό που προσφέρει! Αξίζει την επίσκεψή σας! Εγώ το έχω επισκεφτεί 4 φορές και έμεινα εντυπωσιασμένη όλες τις φορές! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, _F99UD

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί βρίσκεται σε πολύ καλό σημείο! Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και η εξυπηρέτηση άψογη. Το φαγητό δεν ανταποκριθηκε δυστυχώς στις απαιτήσεις μας. Οι γεύσεις των πιάτων ήταν πολύ μέτριες για εμάς εκτός το πιάτο με τα μύδια.

Ευχαριστούμε, aliakok
Ο/η Zacharias_Batz, Ιδιοκτήτης του Ακρωτήρι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ που επισκεφθήκατε το εστιατόριό μας! Λυπούμαστε που δεν μείνατε ικανοποιημένοι από τις γεύσεις μας! Μπορούμε όμως να σας πούμε με σιγουριά πως εάν κοιτάξετε και από τις κριτικές υπολοίπων πελατών μας θα δείτε ότι σχεδόν όλοι έχουν καλή γνώμη για τις γεύσεις μας! Άρα η γευστική "παλέτα" του κάθε ανθρώπου είναι διαφορετική και οι προτιμήσεις στο φαγητό διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο!

Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020

Οτι φαγαμε το ενα ηταν καλυτερο απο το αλλο. Η τοποθεσια ηταν πολυ ομορφη και ολα ηταν πολυ περιποιημενα.

Ευχαριστούμε, 117xeniav
Ο/η Zacharias_Batz, Ιδιοκτήτης του Ακρωτήρι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και για τα καλά σας λόγια! Προσπαθούμε πάντα να κρατάμε την ποιότητά μας υψηλά! Ήταν ευχαρίστησή μας που σας σερβίραμε και ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά στο εστιατόριό μας και να δοκιμάσετε και τα υπόλοιπα πιάτα μας!

Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020

Το χταπόδι ήταν αφράτο και η σαλάτα ηταν πολυ γευστική. Η γαριδομακαρονάδα ηταν η καλύτερη που είχαμε φάει στην περιοχή. Το σέρβις ηταν πολυ φιλικό.

1  Ευχαριστούμε, thodoriss780

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και για τα καλά σας λόγια! Προσπαθούμε πάντα να κρατάμε την ποιότητά μας υψηλά! Ήταν ευχαρίστησή μας που σας σερβίραμε και ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά στο εστιατόριό μας!

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκαμε το μαγαζί ύστερα απο προτροπή πολλών ντόπιων κατοίκων ... παραγγείλαμε γαρίδες με τραχανά , ροφομακαρομαδα και μύδια .... οι γεύσεις ηταν απλα απίστευτες ! Τρομεροί συνδιασμοι κ το σέρβις εξαιρετικό! Επισης το κατάστημα ηταν πολυ καθαρό ! Don’t miss it! Αξίζει να το επισκεφθείτε !!!

Ευχαριστούμε, katekN7953BV
Ο/η Zacharias_Batz, Ιδιοκτήτης του Ακρωτήρι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και για τα καλά σας λόγια! Ήταν ευχαρίστησή μας που σας σερβίραμε και ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά στο εστιατόριό μας για να δοκιμάσετε και τα υπόλοιπα πιάτα μας!

Ακρωτήρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πολλώνια, Μήλος

Ακρωτήρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!