Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2019

Τελεια διαμονή, φιλική εξυπηρέτηση, πολύ καλές παροχές.Παντα καθαρά δωμάτια με πολύ ωραία θέα.Με πάρκινγκ και τρομερη αυλη,στην οποία μπορείς να κατσεις και να απολαμβανεις την θέα της θάλασσας. ΜΠΡΑΒΟ!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τρομερη θέα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Kkkk201
Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτική η διαμονή μας ... τα δωμάτια καθαρά, νιώθεις οτι δε θελεις να φύγεις απο αυτο το μέρος. Εχει πάρκινγκ για το αυτοκίνητο ειναι κοντά σε οτι σε εξυπηρετεί.. σούπερ μάρκετ .. φούρνο .. φαγητό.. ποτό.. θάλασσα.. καθαρες πετσετες και σεντόνια κάθε μερα ....Ο ιδιοκτήτης φιλόξενος.. εξυπηρετικός .. συνεννοήσιμός!!! Απίστευτη θέα απο την πισίνα ...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, sissyver
Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Από τις πιο ωραίες διακοπές που έχω κάνει!!!!!! Δωμάτιο τέλειο για τα γούστα μας!!! Όλα πεντακάθαρα.. η θέα οταν εισαι στη βεράντα ειναι απίστευτη.. Είναι κοντά σε όλα .. και μπορείς να εμπιστευτείς το Μιχάλη να σου πει σε ποια παραλία να πας ανάλογα τον καιρό ..Νιώθεις τη φιλοξένια και τη θέληση τους να περάσεις ομορφα και να ξεκουραστεις.. Συγχαρητήρια στο Μιχάλη που με αγάπη έφτιαξε οτι έφτιαξε για να χαιρόμαστε εμείς!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, evageliavog
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εάν ονειρεύεσαι τις ιδανικές διακοπές με το ταίρι σου τότε δεν γίνεται να μην επισκεφθεις το captain zeppos στην καλύτερη περιοχή της Μηλου! Ένα πραγματικά εξαιρετικο ξενοδοχείο προσεγμένο με κάθε λεπτομέρεια εντυπωσιάζει από την πρώτη ματια! Τα δωμάτια είναι όλα υπέροχα με μοναδική διακοσμηση πάνω στο κύμα με θέα π δεν μπορείς να βγάλεις από το μυαλό σου για καιρό! Καθαριότητα, εξυπηρέτηση, τοποθεσια, προσωπικό όλα αριστα! Από τις πιο ωραίες διακοπές μας! Σύντομα κ πάλι εκεί! Το συνιστούμε ανεπιφύλαχτα!

Υ.Γ Μιχάλη σε ευχαριστουμε για όλα! Ήταν όλα υπέροχα! Ελπίζουμε να ξανά έρθουμε συντομα! Σπύρος (δικηγόρος, blue suite) + Αθηνα!

Strongly recommended this as an ideal hotel for those just looking for a relaxing city break! Great hotel, friendly staff and very warm welcome! Luxurious rooms and room service with a smile! Comfortable and relaxing bar area. Superb location right on the beach! We would stay here again!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
2  Ευχαριστούμε, Eirini G
Η κριτική έγινε: 12 Ιουνίου 2016

Το νησί, η τοποθεσία του ξενοδοχείου,πάνω στη θάλασσα, τα πανέμορφα δωμάτια οι ανέσεις, αλλά πιο πολύ οι Άνθρωποι του Captain Zeppos μας έκαναν τις διακοπές μας Παραμυθένιες και αξέχαστες.
Σας ευχαριστούμε και σας ευγνωμονούμε Ζέππο, Μαρία και Μιχάλη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
2  Ευχαριστούμε, irenemm718