“νόστιμο”
Κριτική για: Platanos - The Puressence Cafe

Platanos - The Puressence Cafe
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Το μαγαζί βρίσκεται στο γραφικό χωριό της Νάξου, στο Φιλώτι. Γραφικό μέρος που δεν ξεχνάς. Νόστιμες οι πίτσες του, εξυπηρετικό το προσωπικό του.

1  Ευχαριστούμε, olgalia

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό σημείο κάτω από τον πλάτανο σε ένα γραφικό χωριό. Επαγγελματίες όλοι τους. Ευγενικοί, λογικές τιμές, γρήγορο σέρβις. Συστήνω την τέλεια pizza εκτός των άλλων!!!

Ευχαριστούμε, MariannaF41
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020

Όταν του παραπονέθηκα σχετικά με τη παραγγελία μου,αμέσως έσπευσε να μου δώσει πίσω τα χρήματα μου.φυσικα και δε τα δέχτηκα.ομως και μόνο αύτη του η κίνηση είναι για 5 αστέρια.δειχνει ότι σέβεται το πελάτη του και τα χρήματα του.η φρουτοσαλατα μου ήταν ελλιπής.ομως δε σταθώ εκεί.θα σταθώ στον επαγγελματισμό του ιδιοκτήτη. Απλά θέλω του χρόνου που θα σας επισκεφτώ ξανά να απολαύσω μια φρουτοσαλατα ολόκληρωμενη.

Ευχαριστούμε, Maria Z
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στο ομορφότερο χωριό της Ναξος το Φιλότι θα βρεις το εν λόγο μαγαζί . Κάτω από ένα τεράστιο και αγέρωχο πλάτανο βρίσκεται το εν λόγο μαγαζί. Μπορείς να το επισκεφτείς για τρεις λόγους εξίσου καλούς . Πίτσα , ποτό ή γλυκό . Θα αποζημιωθείς από όλα καθώς και από την εξυπηρέτηση .

1  Ευχαριστούμε, KonChalk
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Οποιος φάει από την παραδοσιακή πίτσα που προσφέρει το συγκεκριμένο μαγαζί θα το εκτιμήσει αφάνταστα... Εμείς...πήραμε μαζί μας και για το πλοίο... Εκεί πήρε διπλάσιους πόντους...Γεια στα χέρια σας κα. Ειρήνη...!!!

Ευχαριστούμε, giorgosb655

Platanos - The Puressence Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μέλανες, Νάξος
Μουτσούνα, Νάξος

Platanos - The Puressence Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!