“Πολύ καλή επιλογή ”
Κριτική για: To Spitiko

To Spitiko
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στην πλατεία του χωριου. Εξαιρετικα γεμιστά και ζυγούρι με μακαρονια. Σου προσφέρουν λουκουμάδες για επιδόρπιο. Πολυ ωραία κρεατοπιτακια με αρνι.

Ευχαριστούμε, ELENI T

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2020

Το σημείο που βρίσκεται είναι πολύ ωραίο, πάνω στην πλατεία των Αρχανών. Το προσωπικό είναι ευγενικό κ εξυπηρετικό. Το φαγητό είναι πολύ νόστιμο με αρκετά καλές μερίδες. Οι τιμές είναι κανονικές. Θα το ξανά επισκεφτώ σίγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, VIRGINIA-KOSTAS
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2019

Είναι το αγαπημένο μας μαγαζί καθώς προσφέρει γεύση, ποιότητα, καλή τοποθεσία και φυσικά τιμή! Η ποικιλία από μαγειρευτά και ψητά είναι ικανή να ικανοποιήσει κάθε γούστο! Επίσης, η εξυπητέτηση είναι άμεση και το προσωπικό φιλικό. Η θέα της πλάτειας, τέλος, αποτελεί μια ευχάριστη πινελιά στην έξοδό μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Dimitra S
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2019

Η εξυπηρέτηση ήταν αρκετά καλή. Οι τιμές ήταν κανονικές, ωστόσο η ποσότητα του φαγητού δεν ήταν ικανοποιητική. Μου έκανε εντύπωση πως όταν ζητήσαμε παραπάνω λάδι για τη σαλάτα μας ο σερβιτόρος πρόσθεσε μόνος του λίγο στο πιάτο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, rodoula123
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2019

Στην πλατεία των Αρχανών. Ευγενικοί άνθρωποι με καλή ποιότητα φαγητού. Δοκιμάσαμε ότι μας πρότειναν από την τοπική κουζίνα και ήταν καλοφτιαγμένο. Καλές τιμές και κανονικές μερίδες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Babis R

To Spitiko: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρχάνες, Νομός Ηρακλείου
Αρχάνες, Νομός Ηρακλείου

To Spitiko: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!