Αποθήκευση
Amazing place

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020
Mariapapal1993
Μη φύγετε από το νησί χωρίς να το επισκεφτείτε

Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2020
390apostolosk
Ηράκλειο, Ελλάδα
Διαβάστε και τις 3.951 κριτικές

2.612
2.612
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2020

Πάρα πολύ όμορφη θέα, κάποτε πρέπει να ήταν πολύ καλό μαγαζί, αλλά δεδομένου ότι το νησί έχει εξελιχτεί όσον αφορά το κρασί, πλεον υπάρχουν πολύ πιο ποιοτικά μέρη να πάει κανείς..ένας σερβιτόρος που μας σέρβιρε δεν ήταν και πολύ ευγενικός, είχε ύφος (χωρίς λόγο), δεν μας πρότεινε κάτι και απλά μας αντιμετώπιζε σαν να ήθελε να μας ξεφορτωθεί..κρίμα ένα τέτοιο μαγαζί να μην έχει επιβλέψει σωστά αυτό το κομμάτι!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Marx69123
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020

Το καλύτερο οινοποιείο με την καλύτερη θεά. Εξαιρετικά κρασιά και πολύ λογικές τιμες. Ευχαριστούμε πολύ τον Πέτρο που μας υποδέχτηκε και μας εξυπηρέτησε αναλόγως και μας εξήγησε τα κρασια! Αν ποτέ επισκεφτείτε την Σαντορίνη πάτε οπωσδήποτε μια στάση εκεί!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Mariapapal1993
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2020

Απολαύσαμε τη θέση, το ηλιοβασίλεμα, την άψογη εξυπηρέτηση από τους πολύ πρόθυμους εργαζόμενους, τις γεύσεις στο λιτό αλλά αξιόλογο μενού και τη δυνατότητα για αγορές ακόμη και αργά το βράδυ από την κάβα.

Δεν χαρήκαμε για τις τιμές. Πολύ ακριβό το φαγητό, και ανεπίτρεπτα ακριβό το κρασί που θα έπρεπε να είναι περίπου στην τιμή της κάβας, για διαφήμιση. Πάντως τα κρασιά είναι πολύ καλά, αμέσως πίσω από τους μεγάλους οινοποιούς του νησιού.

1  Ευχαριστούμε, 390apostolosk
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για άλλη μια φορα επισκεφθηκαμε το Santo Wines για γευσιγνωσια. Η εξυπηρετηση αψογη, το σερβις εξαιρετικο και τα κρασια γευστικοτατα.
Η ποικιλιες αλλαντικων και θαλασσινων εδεσαν τελεια με το ολο setting. Όσο για την θεα.... περιττα τα λόγια

Ευχαριστούμε, dennisdL9447OM
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Απίστευτη εμπειρία. Πολύ ωραίος χώρος και κατακληκτική θέα με το ηλιοβασίλεμα. Μεγάλη ποικιλία κρασιών (δοκιμάσαμε τα 12 κρασιά). Έχω βρει ήδη αυτό που μου αρέσει. Ήταν ειδυλλιακά και πολύ όμορφα. Θα το επισκεφτώ ξανά με την πρώτη ευκαιρία.

Ευχαριστούμε, ΜΠΟΤΣΙΟΥ Μ