“Εστιατόριο στην Πέρδικα”

Remetzo
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Νομίζω το καλύτερο εστιατόριο στην Πέρδικα. Διαθέτει και Σήμα Ελληνικής Κουζίνας. Διακρίνεται για την ποιότητα, την καθαριότητα και τον επαγγελματισμό.

Ευχαριστούμε, Natassa S

Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό και ταχυτατη εξυπηρετηση. Το προσωπικο πολυ ευγενικο!
Με διαφορα το καλυτερο ψαρι στην Περδικα

1  Ευχαριστούμε, apostolis k
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2018

Ανησυχώ κάθε φορά που βλέπω ότι δεν συμφωνεί η εμπειρία μου με πολλών άλλων που γράφουν σχόλια εδώ. Τι γίνεται? Η γεύση βεβαίως είναι κατά μεγάλο μέρος υποκειμενικό θέμα αλλά πόσο πια!!! Η μακαρονάδα θαλασσινών όταν μυρίζει ωμό πελτέ και είναι στεγνή, χωρίς ίχνος σάλτσας, θαμπή, σαν μαγειρεμένη από μέρες, το καλαμάρι σαν λάστιχο, χωρίς να έχει την γλύκα του φρέσκου και χωρίς γεύση, δεν γίνεται να συστήνεις ένα εστιατόριο και να παίρνεις στο λαιμό σου κόσμο. Οι ιδιοκτήτες εφησυχάζουν από την καλή τους βαθμολογία. Πηγαίνετε αλλού.

Ευχαριστούμε, _bettyraf
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό εστιατόριο θαλασσινών με καταπληκτική θέα και περιβάλλον !!! Φρεσκότατα θαλασσινά και μεζέδες.Το προσωπικό εξυπηρετικό.Αλλά αρκετά τσιμπημένες τιμές για την εποχή ...

Ευχαριστούμε, Niki L
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φτάσαμε στο μαγαζί αφού είχαμε διαβάσει τις κριτικές στο TripAdvisor κ είχαμε ρωτήσει κ ντόπιους. Πολύ φιλικό προσωπικό. Μας πρότειναν ένα πολύ ωραίο ούζο. Παράγγειλαμε κολοκυθάκια τηγανιτά, καλαμαράκια τηγανιτά, μύδια αχνιστά και αθερίνα. Τα μύδια αχνιστα ήταν πάρα πολύ ωραία! Το πρόβλημα υπήρξε στην αθερίνα που πίκριζε γτ ήταν λίγο πιο μεγάλη κ ακαθάριστη(δεν γίνεται να την καθαρίσεις) .Το αναφέραμε κ μας είπαν ότι κακός που δεν μας είχαν ενημερώσει ότι είναι αρκετά μεγάλη λόγω εποχής.Βεβαια μας πρότειναν να μας φέρουν κάτι άλλο αλλά εμείς είχαμε χορτάσει. Μας κάναν κ μια καλύτερη τιμή για να μας ευχαριστήσουν.Πραγματικα ασχολήθηκαν κ δεν προσπέρασαν την παρατήρησή μας.Κατ αλλά το περιβάλλον πολύ ωραίο με θέα το λιμάνι της όμορφης πέρδικας!

1  Ευχαριστούμε, ΓΕΩΡΓΙΑ Δ

Remetzo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αίγινα (Χώρα), Αίγινα

Αίγινα (Χώρα), Αίγινα
Αγία Μαρίνα, Αίγινα

Remetzo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!