“Πολύ καλή εξυπηρέτηση.”

Remetzo
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φτάσαμε στο μαγαζί αφού είχαμε διαβάσει τις κριτικές στο TripAdvisor κ είχαμε ρωτήσει κ ντόπιους. Πολύ φιλικό προσωπικό. Μας πρότειναν ένα πολύ ωραίο ούζο. Παράγγειλαμε κολοκυθάκια τηγανιτά, καλαμαράκια τηγανιτά, μύδια αχνιστά και αθερίνα. Τα μύδια αχνιστα ήταν πάρα πολύ ωραία! Το πρόβλημα υπήρξε στην αθερίνα που πίκριζε γτ ήταν λίγο πιο μεγάλη κ ακαθάριστη(δεν γίνεται να την καθαρίσεις) .Το αναφέραμε κ μας είπαν ότι κακός που δεν μας είχαν ενημερώσει ότι είναι αρκετά μεγάλη λόγω εποχής.Βεβαια μας πρότειναν να μας φέρουν κάτι άλλο αλλά εμείς είχαμε χορτάσει. Μας κάναν κ μια καλύτερη τιμή για να μας ευχαριστήσουν.Πραγματικα ασχολήθηκαν κ δεν προσπέρασαν την παρατήρησή μας.Κατ αλλά το περιβάλλον πολύ ωραίο με θέα το λιμάνι της όμορφης πέρδικας!

1  Ευχαριστούμε, ΓΕΩΡΓΙΑ Δ

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό! Ξεχώρισα τις σαρδέλες που ήταν τέλεια ψημένες και τη μελιτζάνα με τη σάλτσα και το τυρί! Λογικές τιμές. Πολύ ωραία θέα στο λιμανάκι της Πέρδικας! Πολύ εξυπηρετικός και φιλόξενος ο ιδιοκτήτης. Για το τέλος καρπουζακι και γλυκό φυστίκι!

Ευχαριστούμε, Νικολέττα Ζ
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο μαγαζί Επειδή είχαμε διαβάσει σχόλια στο. Trip advisor τα οποία θετικά σχόλια ισχύουν,ωραίο φαγητό Και Πολύ καλό σέρβις

Ευχαριστούμε, Nikos K
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε σε αυτό το εκπληκτικό μέρος μεσημέρι Κυριακής! Η αφορμή ήταν ο τρόπος που μας προσέλκυσε ο κύριος Αντρέας, ένας από τους υπαλλήλους του καταστήματος, ο οποίος ήταν ευγενικός, φιλόξενος και εξυπηρετικός μέχρι την ώρα που φύγαμε. Το μαγαζί έχει ωραία θέα, είναι πεντακάθαρο, έχει γρήγορο service και τα φαγητά του είναι γευστικά και χορταστικά σε μεγάλες μερίδες και προσοτές τιμές. Φάγαμε δύο άτομα με 28 € και το καταευχαριστηθήκαμε! Το προσωπικό είναι φιλικό με χαμόγελο στα χείλη πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Το κέρασμα του γλυκού και του λικέρ στο τέλος ήταν το κερασάκι στην τούρτα! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Είναι σίγουρο ότι θα το επισκεφθούμε ξανά!!! Πολλά μπράβο για την φιλοξενία και την περιποίηση που δείχνετε στους πελάτες σας!!!

1  Ευχαριστούμε, Maria B
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ούτε πολυ καλο, ουτε πολυ χαλια για κάποιον που θέλει να φαι στην πέρδικα. Μπιφτεκια μέτρια, χορτα και τζατζικι δυνατά, καλαμαρι και χταπόδι μετρια. Προσωπικά, μια επίσκεψη μας έφτασε για να αποφασίσουμε να μην ξαναπάμε. Εάν έχετε κι άλλη επιλογή, διαλέξτε την άλλη.

Ευχαριστούμε, Nagia T

Remetzo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αίγινα (Χώρα), Αίγινα

Αίγινα (Χώρα), Αίγινα
Αγία Μαρίνα, Αίγινα

Remetzo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!