“Εξαιρετικό”

Remetzo
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερη θεα, εξαιρετικο φαγητο, πολυ ευγενικο προσωπικό και καλές τιμές! Αν ο δρομος μου με φερει ξανα στην Αίγινα θα ξανα παω σιγουρα για τα υπέροχα καλαμαράκια και το ουζο με θεα το λιμάνι της Πέρδικας.

2  Ευχαριστούμε, Anna A

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε την πρώτη μέρα που άνοιξε για τη φετινή σεζόν. Επιλέξαμε θαλασσινά τα οποία ήταν ολόφρεσκα. Όλα τα πιάτα ήταν πολύ νόστιμα. Ο ιδιοκτήτης κ το προσωπικό πολύ ευγενικοί. Εξυπηρέτηση άμεση. Επαγγελματισμός. Όμορφη θέα

2  Ευχαριστούμε, vakorona
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018

Γράφω το review με κάποιους μήνες καθυστέρησης λόγω μετακόμισης στο εξωτερικό, αλλά δεν μπορώ παρά σε καμία περίπτωση να το παραλείψω. Τον Αύγουστο 2017 κάναμε στο Ρεμέτζο δεξίωση για γάμο και βάφτιση. Απλά και σύντομα ήταν όλα εξαιρετικά και απίστευτα επαγγελματικά. Το φαγητό εξαιρετικό, υψηλής ποιότητας (ορεκτικά, σαλάτες, κυρίως γεύμα) και το σημείο φοβερό, μπροστά στη θάλασσα. Υπήρχε επιλογή από διάφορα μενού, εμείς διαλέξαμε με ποικιλία κρεατικών και όλοι μα όλοι οι καλεσμένοι έφυγαν απίστευτα ευχαριστημένοι. Οι μερίδες/πιάτα ήταν τόσο μεγάλες που οι περισσότεροι είχαν ήδη χορτάσει από τα ορεκτικά.
Ένα ακόμα σημείο είναι η φοβερή συμπεριφορά του ιδιοκτήτη και της οικογένειας του και των υπαλλήλων, αφού από την αρχή ακόμα νιώσαμε ότι το τραπέζι το διοργάνωσε κάποιος δικός μας ανθρωπος! Σας ευχαριστούμε πολύ κ. Νότη!

Σε κάθε μελλονιτκή μας επίσκεψη μας στο νησί, θα είμαστε σίγουρα σταθεροί πελάτες! Highly recommended!

4  Ευχαριστούμε, KostasKatsalis
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2017

καθαρο, φρεσκο ,νοστιμο, είναι οτι επιλέγεις απο την κουζίνα τους!
ευγενείς ολοι και επικοινωνικοί!
γρήγοροι και πολύ εξυπηρετικοι!

1  Ευχαριστούμε, pothma
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχοι άνθρωποι ωραίο μέρος ωραία θέα και ο κύριος που εξυπηρετεί από τους καλύτερους και ευγενικός όσο δε πάει. Μας σκλάβωσε με το χαμόγελο τη γλυκά και εξυπηρέτηση του. Ότι είχε μας το πρόσφερε και με το παραπάνω. Και από φαι τέλειο και λεφτά πολύ οικονομικά. Κύριε Νότη Μουρτζη σε ευχαριστούμε. Μας ικανοποιήσες το μέγιστο. Μπράβο σου. Αν και ιδιοκτήτης πρώτος στην εξυπηρέτηση.

1  Ευχαριστούμε, Evangelia M

Remetzo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αίγινα (Χώρα), Αίγινα

Αίγινα, Νησιά του Σαρωνικού
Αγία Μαρίνα, Αίγινα

Remetzo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!