Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τοσο κοντα στην Αθηνα κι ομως χαλαρωσαμε τοσο πολυ στο lalibay. Το μπανιο στην παραλια του ξενοδοχειου το ηλιοβασιλεμα και τα τελεια κοκτειλ στο μπαρ θα μου μεινουν αξεχαστα! Πολυ φιλικο προσωπικο!!!!

Ευχαριστούμε, 400efik
Ο/η Nikolaos Bakatselos, Υπεύθυνος του Lalibay Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Κ. Efi K.,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μας επιλέξατε για τις διακοπές σας και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας μετά την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο μας, Lalibay Resort & Spa!
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας και μπορέσατε να απολαύσετε τη διαμονή σας, καθώς πρωταρχικός μας στόχος είναι να προσφέρουμε στους επισκέπτες μας υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών. Επίσης, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα θετικά σας λόγια σχετικά με το προσωπικό μας, του οποίου προτεραιότητα είναι η ικανοποίηση των πελατών μας. Η γνώμη σας είναι πολύ σημαντική και τα θερμά σας λόγια μας δίνουν μεγάλη ικανοποίηση.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας σε επόμενη επίσκεψή σας στο νησί μας!

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020

Περάσαμε πάρα πολύ όμορφα στο lalibay. Οι εγκαταστάσεις πολύ ωραίες, το φαγητό εξαιρετικο και το προσωπικό πολύ φιλικό! Σίγουρα το προτείνουμε σε όσους θέλουν να χαλαρώσουν και να απολαύσουν τη θαλασσα!

Ευχαριστούμε, senisg
Ο/η Nikolaos Bakatselos, Υπεύθυνος του Lalibay Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Κ. Senisg,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας μετά την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο μας, Lalibay Resort & Spa!
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020

Αποφασίσαμε φέτος να επιλέξουμε ένα μέρος κοντά στην Αθήνα. Και η επιλογή μάς δικαίωσε! Το ξενοδοχείο ήταν εξαιρετικό. Το πρωινό νοστιμότατο, τόσο στο beach bar όσο και στο δωμάτιο. Τα κορίτσια για την καθαριότητα έκαναν πολύ καλή δουλειά καθ’ όλη τη διάρκεια της παραμονής μας. Όσο για την υποδοχή, ήταν όλοι πολύ εξυπηρετικοί, χαμογελαστοί, ευγενικοί και μας κατατόπισαν πλήρως για τις επιλογές μας στο νησί. Δε θα παραλείψω να αναφέρω τα παιδιά στο bar, που μας έφτιαχναν ό,τι θέλαμε αμέσως και μας κακόμαθαν! Spoiler: αξίζει να το επισκεφθείτε κατά τη δύση του ηλίου και να απολαύσετε το υπέροχο φαγητό με την παρέα σας!
Totally suggest Lalibay! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα

Ευχαριστούμε, Vantarakiss

Αγαπητέ Κ. Vantarakiss,
θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μας επιλέξατε για τις διακοπές σας και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας μετά την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο μας, Lalibay Resort & Spa!
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας, καθώς κύριος στόχος μας είναι να προσφέρουμε στους επισκέπτες μας υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών. Επίσης, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα θετικά σας λόγια σχετικά με το προσωπικό μας, του οποίου προτεραιότητα είναι η ικανοποίηση των πελατών μας. Η γνώμη σας είναι πολύ σημαντική και τα θερμά σας λόγια μας δίνουν μεγάλη ικανοποίηση.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στις εγκαταστάσεις μας σε επόμενη επίσκεψή σας στο νησί μας!

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο για μπάνιο και καφέ . Η ανακατασκευή που έχει γίνει είναι απόλυτα πετυχημένη . Οι χώροι του ξενοδοχείου είναι καθαρότατοι , η παραλία και ο εξοπλισμός της σε άψογη κατάσταση και το προσωπικό πρόθυμο να εξυπηρετήσει , με άψογη συμπεριφορά και ΒΕΒΑΙΩΣ τα υγειονομικά πρωτόκολλα τηρούνται όπως πρέπει. Εν ολίγοις, το Lalibay Resort , αποτελεί ένα κόσμημα, ανάλογο της ομορφιάς του νησιού.

Ευχαριστούμε, georgeb262

Αγαπητέ Κ. georgeb262,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που πήρατε το χρόνο να μοιραστείτε την εμπειρία σας μετά την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο μας, Lalibay Resort & Spa!
Τα θερμά σας λόγια σχετικά με το προσωπικό μας μάς χαροποιούν ιδιαίτερα και είναι έναυσμα για να συνεχίσουμε να προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών στους επισκέπτες μας.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στις εγκαταστάσεις μας!

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Επιστρέψαμε πριν λίγες μέρες από τις διακοπές μας στο lalibay resort & spa και ακόμα το μυαλό μας είναι στην τέλεια διαμονή που είχαμε και ο φανταστικός καιρός που περάσαμε εκεί!!! Εύχομαι να καταφέρουμε να ξαναπάμε κάποια στιγμή.

Ευχαριστούμε, D9318TU_
Ο/η Nikolaos Bakatselos, Υπεύθυνος του Lalibay Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Κ. Ηλία Μ.,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που πήρατε το χρόνο να μοιραστείτε τα σχόλιά σας μετά την πρόσφατη επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο μας, Lalibay Resort & Spa!
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας και μπορέσατε να απολαύσετε τις διακοπές σας, καθώς κύριος στόχος μας είναι να προσφέρουμε στους επισκέπτες μας μια εξαιρετική εμπειρία. Η γνώμη σας είναι πολύ σημαντική και τα θερμά σας λόγια μας δίνουν μεγάλη ικανοποίηση.