Η κριτική έγινε: 24 Απριλίου 2014

Η οικογενια μας φιλοξενειται στο συγκεκριμμενο ξενοδοχειο επι πεντε συναπτα στις διακοπες της πρωτοχρονιας και του πασχα,χωρις διακοπη .
(Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΡΑΜΕΛΗΣ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ 12 ΚΑΙ 9 ΕΤΩΝ).
μετα απο αυτη την αναφορα περιττευει πιστευω καθε επιπλεον αναφορα.
ζεστο,φιλικο περιβαλλον,πολυτελες, εκπληκτικη θεα,μεγαλη εκταση για περιπατο και παιχνιδι. αμεση προσβασιμοτητα σε πολλα μερη-ιδανικη φιλοξενια ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ
Γιωργος,Μαρια,Παναγιωτα,Χρηστος

• Διαμονή: Απρίλιος 2014, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, GEORGE C
Η κριτική έγινε: 21 Απριλίου 2014

Περάσαμε το πρώτο μας Πάσχα σαν οικογένεια με το 5,5 μηνών κοριτσάκι μας και αισθάνθηκαμε από την πρώτη στιγμή σαν το σπίτι μας. Από που να ξεκινήσουμε ...από το φανταστικό πρωινό με τις άπειρες επιλογές για κάθε γούστο με απλές αλλά σπιτικες γεύσεις, από τον ελληνικό μερακλιδικο καφέ που μας έκαναν,την απέραντη θέα που σε γαληνευει, το φανταστικο πασχαλινό τραπέζι που είχαν ετοιμάσει στο κελάρι του ξενοδοχείου με παραδοσιακά πεντανόστιμα φαγητά! Τα δωμάτια είναι πολύ προσεγμένα και πολύ καθαρά!! Μπράβο σας ήταν πραγματικά μια φανταστικη εμπειρία για μας και φυσικά θα σας ξαναρθουμε.

Ακης-Νικολεττα

• Διαμονή: Απρίλιος 2014, ταξίδι με οικογένεια
3  Ευχαριστούμε, Nicole19794
Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2014

Η τοποθεσία του ξενώνα είναι ιδανική για τον επισκέπτη που επιθυμεί να ξεκουραστεί, αλλά ταυτόχρονα να είναι κοντά στην πόλη της Βέροιας και στον αρχαιολογικό χώρο της Βεργίνας.Μείναμε δυστηχώς μόνο 2 ημέρες, αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι θα επιστρέψουμε ξανά. Σε όλο το κτήμα, αλλά και το κτήριο του ξενώνα είναι εμφανής η προσωπική φροντίδα και το γούστο των ιδιοκτητών, καθώς και η ιδιαίτερη προσοχή που δίνουν σε κάθε λεπτομέρεια. Οι αντίκες και τα αντικείμενα που υπάρχουν στο χώρο του ξενώνα σε ταξιδευουν σε όλο τον κόσμο και έχουν το καθένα τη δική του ιστορία.
Αυτό που μου έκανε ιδιαίτερα θετική εντύπωση είναι ότι οι πετσέτες μοσχοβολούσαν μαλακτικό.
Το πρωινό είναι πολύ καλό και πλούσιο, το φαγητό πεντανόστιμο, αν έχει μανιταρόσουπα δοκιμάστε τη, και το κόκκινο κρασί, παραγωγής της οικογένειας, νέκταρ.

Ένα ευχαριστώ δεν είναι αρκετό για τους ιδιοκτήτες και το προσωπικό για τη φιλοξενία τους.

• Διαμονή: Μάρτιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Evangelia V
Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2014

Περάσαμε καταπληκτικά !! Ωραία και καθαρά δωμάτια άψογη εξυπηρετηση, ωραίο και πλήρες πρωινό ! Πολύ φιλόξενοι άνθρωποι και ευγενικοί ! Πολύ ωραίος εξωτερικός χώρος με ωραία θέα ! Το προτείνω ανεπιφύλακτα .. Νομίζω για κάθε περίοδο του χρόνου!!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2013, ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, Souzipap
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2013

Πραγματικά ήταν από τις πιο όμορφες διαμονές μας, εγώ και η γυναίκα μου περάσαμε πολύ όμορφα χάρη στην άψογη φιλοξενία των ιδιοκτητών και του προσωπικού. Η θέα από τα δωμάτια ήταν απίστευτη και ο εσωτερικός χώρος του ξενώνα ήταν πολύ προσεγμένος, έχουν μια απίστευτη συλλογή από παλιά αντικείμενα που σε μεταφέρουν σε μια άλλη εποχή.
¨Ολα πεντακάθαρα και άψογα. Το φαγητό θα σας μείνει αξέχαστο!
Η τοποθεσία είναι ιδανική γιατί συνδυάζει τα πάντα,μπορεί κανείς να πάει για να ηρεμίσει στην απόλυτη ηρεμία που διαθέτει, όμως σε μικρή απόσταση από τον ξενώνα υπάρχουν πολλά μέρη που μπορεί κανείς να επισκευτεί και να γεμίσει όμορφα την μέρα του .

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2013, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Themis B