Vassiliki N

Εξαιρετική διαμονή

Κριτική για: Hotel Athina
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 9 Ιαν 2022
Πεντακάθαρο κατάλυμα, προσεγμένο σε κάθε λεπτομέρεια. Οικογενειακή ατμόσφαιρα, ευγενικο και εξυπηρετικό προσωπικό, όμορφη αισθητική. Πλουσιο πρωινό με τοπικά και χειροποίητα εδεσματα, όπως η σπανακόπιτα και οι μαρμελάδες με αποκορύφωση τη μαρμελάδα σύκο. Πολύ καλή τοποθεσία για τα πολλά αξιοθέατα της περιοχής.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Mirofora Iordanidou, General Manager του Hotel Athina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 12 Ιαν 2022
Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο. Χαιρόμαστε όταν διαβάζουμε ότι περάσατε όμορφα και ελπίζουμε να σας ξανά δούμε σύντομα. Μπορείτε να ζητήσετε ξανά την μαρμελάδα σύκο στο πρωινό σας!!
  • Priceline
Εστιατόριο
Πέλλα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 2 Φεβρουαρίου 2020

Έχω πάει δυο φορές
Τα δωμάτια είναι πολύ ωραία και καθαρά
Το προσωπικό καλό
Το πρωινό ήταν κακό αρκετά κακό
Αλλά ήταν κοντά στα Λουτρά και ταβέρνες
Ειδικά αν δεν έχεις αμάξι είναι καλή τοποθεσία
Και η οι τιμές εντάξει

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Pamelank
Ο/η Mirofora I, Owner του Hotel Athina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Φεβρουαρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο!
Γράφετε "το πρωινο ήταν κακό αρκετά κακο", μπορείτε να μας πείτε ακριβώς τι δε σας άρεσε και το χαρακτηρίζετε έτσι;
Διαβάζουμε όλα τα σχόλια και ελπίζουμε να γινόμαστε καλύτεροι!

Ευχαριστούμε

Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρα δωμάτια,φιλικοί όλοι οι υπάλληλοι κ ο ξενοδόχος......Πάρα πολύ ωραία θέα,τα δωμάτια είχαν πάντα ζέστη κ ζεστό νερό...Απλό πρωινό αλλά νόστιμο κ πολύ ωραίο χώρο για να απολαύσεις καφέ ή ποτό......Απολαύσαμε κ τις παροχές του μασάζ απο μια χαμογελαστή κ ευγενικότατη κοπέλα.....Σας το προτείνω,θα μείνετε σίγουρα ευχαριστημένοι!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, soula82
Ο/η Mirofora I, Owner του Hotel Athina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουλίου 2019

Τι υπέροχο σχόλιο. Χαιρόμαστε που σας άρεσαν όλα και μείνατε ευχαριστημένη. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε! Καλό καλοκαίρι!!

Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική θέα, πεντακάθαρα δωμάτια για κάθε γούστο με τζάκι, τζακουζι η καμπίνα υδρομασάζ . Άψογη εξυπηρέτηση , τα παιδιά θα είναι δίπλα σας για οτιδήποτε χρειαστείτε . Και φυσικά ένα καφεδάκι ή ποτό δίπλα στο τζάκι επιβάλλεται....

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, ΦΩΤΕΙΝΗ Τ
Ο/η Mirofora I, Owner του Hotel Athina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Φεβρουαρίου 2019

Ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μαζί με τον σύζυγό μου μείναμε στο ξενοδοχείο τον Δεκέμβριο για ένα τριήμερο. Κεντρική τοποθεσία στο χωριό, βρίσκεται πολύ κοντά στα εστιατόρια και ταβέρνες, και το σημαντικότερο ήταν μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο για Λουτρά Ποζάρ, ο λόγος της επίσκεψης μας.
Το ξενοδοχείο ήταν πολύ καθαρό, ένα μπράβο και στο προσωπικό που καθάρισαν το δωμάτιό μας, μέχρι και τα ρούχα μας ήταν τακτοποιημενα. Δεν μπορώ να μην αναφέρω και πολύ άνετο στρώμα.
Από 4 όροφο, που ήταν το δωμάτιό μας είχε ωραία θέα.
Φιλικό προσωπικό.
Σχετικά με το πρωινό, ήταν καλό, αλλά πιστεύω θα μπορούσε να είναι καλύτερο, να υπάρχουν περισσότερες επιλογές.
Γενικά περάσαμε όμορφα και πιστεύω θα επιλέξουμε ξανά αυτό το ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Mira G
Ο/η Mirofora I, Owner του Hotel Athina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Φεβρουαρίου 2019

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για το υπέροχο και αναλυτικό σχόλιο! Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε στο χώρο μας.

Η κριτική έγινε: 3 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Με παρέα 10 ατόμων βρεθήκα για μια ακόμη φορά στο Ποζαρ, αυτή τη φορά στο ξενοδοχείο Αθήνα.Βρισκεται στην διαδρομή από το Λουτρακι προς τα Λουτρά στο δεξιό μέρος στο Παρνές του λόγου κτισμένο στην πλαγιά. Είχαμε 5 δωμάτια τα οποία ήταν διασκορπισμένα σ όλο τον όγκο του ξενοδοχείου από τον 1 όροφο εως το 4. Διαπίστωσα με χαρά διότι είχα την ευθύνη της οργάνωσης ότι όλα ήταν αξιόλογα και πολύ πάνω από τις προσδοκίες μας το καθένα είχε τα δικά του πλεονεκτήματα. Αυτο που έμεινα στον 4 όροφο είχα φανταστική θέα στο ομιχλώδες πρωινό . Το προσωπικό καταπληκτικό η Μαρία εξυπηρετικοτατη και με ευγένεια να λύση κάθε « πρόβλημα» η απάιτηση . Το Wi-Fi είχε πρόβλημα σ όλους τους χώρους παρα το γεγονός ότι έδειχνε πως είναι συνδεδεμένο . Αν και κάποια τηλέφωνα με Android κάποια στιγμή είχαν λειτουργικό σήμα Το πρωινό πλούσιο και πολύ ενδιαφέρον. Value for money ΑΡΙΣΤΟ!!!!! Γι αυτό ήταν γεμάτο !!!
Όλοι οι ομάδα ήταν ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Faidon T
Ο/η Mirofora I, Ιδιοκτήτης του Hotel Athina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Δεκεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιό σας! Θα ελέγξουμε το πρόβλημα με το wi-fi και ελπίζουμε όταν μας ξαναεπισκεφθείτε να μην υπάρχει τίποτα αρνητικό. Τα καλά λόγια για την Μαρία μας, θα μεταφερθούν με χαρά στην ίδια! Εις το επανιδείν, καλές γιορτές!