“Φανταστικό μέρος”
Κριτική για: New Port Restaurant

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαΐου 2017

Η αδελφή μου και εγώ πήγαμε για δείπνo και ήταν εξαιρετικά. Δεν είχαμε κάνει κράτηση για τραπέζι αλλά ήταν πολύ ζεστό και φιλόξενο, και το φαγητό ήταν νοστιμότατο. Το έχω ήδη συστήσει σε φίλους, και σίγουρα θα επιστρέψουμε..

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, athina t

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2018

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018

New Port Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

New Port Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!