Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γυρίσαμε για 2 χρόνια στο ξενοδοχείο ήταν πραγματικά όλα υπέροχα καλό φαγητό και πρωσοπικο πάντα ευγενικό νοικιάσαμε βάρκα σε χαμηλή τιμή και απολαύσαμε τις πανέμορφες παραλίες ... το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Kapsas23
Ο/η VASILIKI SKAGIA, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Blue Princess Beach Hotel & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2020

Δεν έχω λόγια! Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σχόλιά σας. Είναι πάντα χαρά μας να σας έχουμε κοντά μας. Θα φροντίσω να μοιραστώ τα σχόλιά σας με το προσωπικό μας και ελπίζω να σας ξαναδούμε σύντομα.Με εκτίμηση Βασιλική Operation Manager

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020

Επισκεφτήκαμε με την κοπέλα μου το ξενοδοχείο το προηγούμενο σαββατοκύριακο σε γενικές γραμμές μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι!! Το φαγητό και η εξυπηρέτηση του εστιατορίου ήταν πάρα πολύ καλή και το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό. Επίσης η καθαριότητα στα δωμάτια ήταν πολύ καλή και σύμφωνα με τα μέτρα προστασίας για την υγεία όλων μας!

Ευχαριστούμε, fililask
Ο/η VASILIKI SKAGIA, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Blue Princess Beach Hotel & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Πελάτη,

Χαιρόμαστε που απολαύσατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας Blue Princess Beach Hotel & Suites .Eκτιμούμε πραγματικά τα ευγενικά σας λόγια για τo εστιατόριο και είμαστε πολύ χαρούμενοι που το προσωπικό, σας έκανε να αισθανθείτε σαν στο σπίτι σας. Αυτό είναι πραγματικά το κύριο μέλημά μας. Ανυπομονούμε να σας έχουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.Με εκτίμηση Βασιλική Operation Manager

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από την διαμονή μας. Το προσωπικό ήταν πολύ εύγενικο. Ενώ φοβομασταν με το covid η τηρηση ασφαλειας και υγιεινής μας έκαναν να νιώσουμε ασφαλεις. Όλα ήταν καθαρά στο δωμάτιο και το φαγητό καταπληκτικό με ποικιλία στον μπουφε...Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, I5355GMmarilyna
Ο/η VASILIKI SKAGIA, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Blue Princess Beach Hotel & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: χθες

Αγαπητή Μαριλυνα,
Σας ευχαριστούμε για την υψηλή σας βαθμολογία. Είναι μεγάλη μας χαρά που βλέπουμε ότι απολάυσατε τη διαμονή σας μαζί μας στο Blue Princess Beach Hotel & Suites και ελπίζουμε να σας δούμε στο μέλλον ξανά.
Σκοπός μας είναι να προσφέρουμε πάντα υψηλές υπηρεσίες και να εισπράττουμε την ευχαρίστηση των πελατών μας. Αυτό μας δίνει δύναμη να συνεχίζουμε να προσφέρουμε εγκάρδια φιλοξενία στους επισκέπτες μας.

Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά στο μέλλον.

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Βασιλική Οperation Manager

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Έμεινα με ανομοιογένεια μου για μια εβδομάδα και ήταν έξοχα. Το προσωπικό εξετερικό και τα εδέσματα του ακόμα καλυτεροτερα. Δεν μπορώ κατάλαβα προς τι τα αρνητικά σχόλια. Εγω και η οικογένειά μου δεν αντιληφθήκαμε κάτι αρνητικό

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Valevaalexandria

Aγαπητή Valeva,

Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά στο μέλλον.

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Βασιλική Οperation Manager

Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα πάντα ήταν τέλεια οργανωμένα! Από το προσωπικό που ήταν πλήρως εκπαιδευμενο και προσαρμοσμένο στις ειδικές υγιειμομικες covid 19 συνθήκες , τη διεύθυνση που ήταν διπλα μας σε ότι χρειάστηκαμε μέχρι την τοποθεσία, το άριστο φαγητό και την καθαριότητα! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, andreastN4482WU
Ο/η VASILIKI SKAGIA, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Blue Princess Beach Hotel & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2020

Aγαπητέ κ.Ανδρέα,
Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας και για την επιλογή του ξενοδοχείου μας. Χαιρόμαστε που απολαύστε τη διαμονή σας και ανυπομονούμε να σας έχουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.
Με εκτίμηση Βασιλική Guest Relations Manager