Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Έμεινα με ανομοιογένεια μου για μια εβδομάδα και ήταν έξοχα. Το προσωπικό εξετερικό και τα εδέσματα του ακόμα καλυτεροτερα. Δεν μπορώ κατάλαβα προς τι τα αρνητικά σχόλια. Εγω και η οικογένειά μου δεν αντιληφθήκαμε κάτι αρνητικό

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Valevaalexandria
Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα πάντα ήταν τέλεια οργανωμένα! Από το προσωπικό που ήταν πλήρως εκπαιδευμενο και προσαρμοσμένο στις ειδικές υγιειμομικες covid 19 συνθήκες , τη διεύθυνση που ήταν διπλα μας σε ότι χρειάστηκαμε μέχρι την τοποθεσία, το άριστο φαγητό και την καθαριότητα! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, andreastN4482WU
Ο/η VASILIKI SKAGIA, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Blue Princess Beach Hotel & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2020

Aγαπητέ κ.Ανδρέα,
Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας και για την επιλογή του ξενοδοχείου μας. Χαιρόμαστε που απολαύστε τη διαμονή σας και ανυπομονούμε να σας έχουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.
Με εκτίμηση Βασιλική Guest Relations Manager

Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2019

Μας άρεσε πολύ το ξενοδοχείο. Το δωμάτιο ήταν όπως το θέλαμε και καθαρό. Είχε καθημερινό μπουφέ με αρκετή ποικιλία και το προσωπικό ήτανε εξυπηρετηκότατο. Η περιοχή έχει πολύ καλή θάλασσα. Θα το προτιμήσουμε και του χρόνου.

Ευχαριστούμε, Dim1946
Ο/η Grmbph, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Blue Princess Beach Hotel & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητέ/ή Dim1946

Σας ευχαριστούμε που μας επιλέξατε για τις πρόσφατες διακοπές σας.
Εκτιμούμε ιδιαίτερα την πρόθεση σας να περιγράψετε την όμορφη εμπειρία που είχατε στο ξενοδοχείο μας.
Τα καλά σας σχόλια, μας ενθαρρύνουν για ακόμα μεγαλύτερη προσπάθεια ώστε να προσφέρουμε το καλύτερο στους φιλοξενούμενούς μας.
Θα ήταν μεγάλη χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά σε επόμενο ταξίδι σας στην Κέρκυρα.

Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2019

Εξαιρετικό ξενοδοχείο σε πολύ καλή τοποθεσία.. Το προσωπικό φιλικό και πάντα έτοιμο να μάς εξυπηρετήσει... Ο μπουφές πλούσιος και όλα πολύ πολύ νόστιμα... Θα είναι επιλογή μας για την επόμενη φορά στην Κέρκυρα

Ευχαριστούμε, TheoKoul
Ο/η Grmbph, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Blue Princess Beach Hotel & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητέ TheoKoul
Σας ευχαριστούμε θερμά για τα τόσο ευγενικά σας λόγια σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Είναι μεγάλη χαρά για όλους εμάς να λαμβάνουμε θετικά σχόλια για το ξενοδοχείο και τις υπηρεσίες που προσφέρει και ακόμα μεγαλύτερη τιμή να λαμβάνουμε θετικά σχόλια για το προσωπικό μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας προσφέρουμε την αυθεντική Κερκυραική φιλοξενία στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2019

Ενα πανέμορφο ξενοδοχείο σε μια πολύ όμορφη περιοχή της Κέρκυρας,τους Λιαπάδες,σε έναν κόλπο κλειστό με πολύ πράσινο και θάλασσα σε χρώμα βαθύ μπλε...Ευρύχωρα δωμάτια με όλες τις ανέσεις,με όμορφο εξωτερικό χώρο και εκπληκτική θέα...το προσωπικό κάτι παραπάνω απο εξυπηρετικό και πάντα χαμογελαστό,έτοιμοι πάντα να σε καθοδηγήσουν σε ο,τιδήποτε χρειαστείς...και τι να πούμε για το φαγητό...!!ο μπουφές του από το πρωινό μέχρι και το δείπνο έχει πάνω του ό,τι μπορείς να φανταστείς,όλες τις γεύσεις, ικανές να ικανοποιησουν κάθε ουρανίσκο!Ο Αντόνιο, ο σεφ του ξενοδοχείου επιμελείται προσωπικά το μενού και αυτό που τον ενδιαφέρει είναι όλοι εμείς να μείνουμε ικανοποιημένοι...μη διστάσετε να του πείτε τη γνώμη σας ,έχει ιδιαίτερη σημασία για εκείνον!!!
Ενα εκπληκτικό ξενοδοχείο σε μια πανέμορφη τοποθεσία ,ενα σημειο που θα θες να ξαναπάς...εμείς τουλάχιστον θα το ξανακάνουμε!!!

Ευχαριστούμε, noeeleni

Αγαπητή noeeleni
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Blue Princess Hotel για τις διακοπές σας.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που ανταποκριθήκαμε πλήρως στις προσδοκίες σας και απολαύσατε κάθε λεπτό μαζί μας.
Σας ευχαριστούμε επίσης για τα θετικά σας σχόλια σχετικά με το προσωπικό και την ποιότητα του φαγητού μας.

Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε για ακόμη μια φορά στο ξενοδοχείο σε επόμενο ταξίδι σας στην Κέρκυρα.