Tripadvisor
Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο μέσα στη φύση. Πολύ μεγάλα και μοντέρνα δωμάτια που θυμίζουν σε αρχιτεκτονική αμερικανικό loft. Μεγάλα και αναπαυτικά κρεβάτια. Το κερασάκι στην τούρτα για τα δωμάτια είναι ότι τα φώτα και οι κουρτίνες ρυθμίζονται μέσω control. Πολύ μεγάλες και με πολλά comforts είναι και οι αίθουσες συναντήσεων. Η αίθουσα του πρωινού και το εστιατόριο είναι πολύ μεγάλη, μοντέρνα και με ωραία θέα. Το πρωινό έχει πολύ καλή ποιότητα. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Midas1979
Ο/η LifeG2, Manager του Life Gallery athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Καλησπέρα σας,
Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια. Το Life Gallery Athens 5* hotel σας περιμένει ξανά για να σας προσφέρει το μέγιστο της φιλοξενίας μας.

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2019

Ισχύουν και εδώ ότι σημείωσα στην προηγούμενη σελίδα σχετικά με τους λόγους οι οποίοι συνηγορούν στο να συστήσω ανεπιφύλακτα σε φίλους και συνεργάτες το ξενοδοχείο σας, χωρίς να διακυνδινέυω καμία κακή κριτική.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν νομίζω ότι του λείπει τίποτε. Εξαιρετικοί και ιδιαίτερα βολικοί οι αυτοματισμοί.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, taloupis
Ο/η LifeG2, General Manager του Life Gallery athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2019

Αξιότιμε Κε Ταλούπη,
Ευχαριστούμε θερμά για το τόσο όμορφο και τιμητικό τίτλο στο σχόλιο σας αλλά και για τα υπόλοιπα που γράψατε. Μας τιμάτε πραγματικά και τι ποιο όμορφο και ωραίο να μας ' Θεωρείται Σπίτι ' σας. Σημαίνει ότι η φιλοξενία μας , οι παροχές μας και η ομάδα μας είναι σε υψηλό επίπεδο που αγαπάμε αυτό που κάνουμε και θέλουμε να προσφέρουμε τα μέγιστα σε κάθε φιλοξενούμενο μας στο Life Gallery Boutique & Spa Hotel 5*.
Σας περιμένουμε λοιπόν σύντομα στο ' σπίτι σας ' . Με Εκτίμηση.

Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2019

Εξαιρετικό ξενοδοχείο μια εξαιρετική επιλογή για τα Βορεια προάστεια. Μοντέρνο και μίνιμαλ με άνετα δωμάτια σε πολύ ωραίο καταπράσινο περιβάλλον. Οι χώροι του ξενοδοχείου υπέροχοι, εξαιρετικό πρωινό εξαιρετική εξυπηρέτηση Δωμάτια ευρύχωρα με πολύ ωραίους διακόπτες για την λειτουργία των δωματίων

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα δωματια μπροστά έχουν απίθανη θεα
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Pitsavas-George
Ο/η LifeG2, General Manager του Life Gallery athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαΐου 2019

Αξιότιμε Κε Πιτσαβά, Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας σχόλια και την ακριβές περιγραφή για το ξενοδοχείο μας Life Gallery Boutique & Spa 5*. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι για μία ακόμα ευχάριστη και αξέχαστη διαμονή παρέχοντας ολοκληρωμένες υπηρεσίες. Μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε την επόμενη φορά να δοκιμάσετε μία από τις υπέροχες και με εξαιρετική θέα Σουίτες μας και φυσικά το νέο μας μενού βασισμένο στην Ελληνική Κουζίνα και στο μότο μας : 'Στηρίζουμε Ελληνικά. '. Με Εκτίμηση η Ομάδα του Life Gallery.

Η κριτική έγινε: 18 Απριλίου 2019

Εξαιρετική περιοχή, στη φύση, με ησυχία, ιδανικό για χαλάρωση!
Εξαιρετικά και άνετα δωμάτια. Φιλόξενο προσωπικό, εξυπηρετικό, καλές υπηρεσίες, και πολύ προσεγμένο κτίριο και φαγητό.
Ιδανικό για όσους θέλουν χαλαρούς ρυθμούς και να ξεκουραστούν μέσα στην πόλη!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Evai1096
Ο/η LifeG2, General Manager του Life Gallery athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Απριλίου 2019

Αγαπητή Έυα, Ευχαριστούμε για το όμορφο σχόλιο σου έπειτα από παραμονή στο ξενοδοχείο μας Life Gallery Boutique & Spa 5*. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που σου προσφέραμε στιγμές ηρεμίας και εξυπηρέτησης σε κατάλληλη αξία. Το φαγητό μας, οι θεραπείες μας, η επιλογή θέας η μη, το σέρβις μας και η καθαριότητα μας σε συνδυασμό με την μοναδική μας τοποθεσία και το εξωτερικό μας περιβάλλον μας είναι κάτι που προτιμάται, εδώ στο Life Gallery. Ελπίζουμε να σε δούμε σύντομα κοντά μας. Ευχόμεθα Καλή Ανάσταση και Πάσχα. Με Εκτίμηση.

Η κριτική έγινε: 15 Απριλίου 2019

Υπέροχο ξενοδοχείο, προσεγμένο και όλα πεντακάθαρα.
Το προσωπικό φιλόξενο και εξυπηρετικότατο.Η επικοινωνία ήταν πολύ καλή και φυσικά ήταν στο πλευρό μας για οποιαδήποτε βοήθεια.
Ιδανική τοποθεσία για μια ήσυχη απόδραση.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Megi Y

Αγαπητή Μέγκι, Ευχαριστούμε θερμά που επέλεξες το Life Gallery Boutique & Spa 5* για την διαμονή σου.
Είμαστε πολύ χαρούμενοι, που σου προσφέραμε μία εξαιρετική διαμονή με πρωινό πλούσιο και φρέσκο, η Ομάδα μας και όλα τα τμήματα ήταν εκεί για να σε περιποιηθούν και να χαλαρώσεις. Όντως η τοποθεσία μας είναι μαγευτική ,κέντρο-απόκεντρο με φυσικά την Κηφισιά να απέχει λίγα μόλις χλμ., για να κάνεις είτε τις αγορές σου Η' κάποιο επαγγελματικό ραντεβού εκτός ξενοδοχείου. Είς το επανιδείν λοιπόν.