Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021

Μολις φύγαμε... Και θέλουμε να επιστρεψουμε πίσω .. Οι κορες μου ξετρελάθηκαν... Δεν ηξεραν τι να πρωτοκανουν... Ειχε τόσες δράσεις, τοσους υπεροχους χώρους, με πισινες, νεροτσουληθρες, γήπεδα κτλ.κτλ.. Ομορφες μουσικες βραδιες, πλούσιο μπουφέ, υπεροχα ποτά, εξυπηρέτηση , ευγενια & χαμόγελα... με ελαχιστες εξαιρεσεις δυσανασχετισμενων προσώπων.. , το δωματιο πεντακαθαρο & σύγχρονο. Ναι... ειναι γεγονός καταφερα κι εγω να κανω μια βουτιά.,να πιω εναν καφε κι ενα ποτο... μετα απο πολλά πολλά χρόνια...νιώθοντας την ασφάλεια οτι τα παιδια μου ειναι προστατευμενα!!! Το συνιστω ανεπιφύλακτα!!! Μας κέρδισε τοσο που το αυτοκινητο το βαλαμε μπροστα μονο οταν ήταν να φυγουμε.... Συγχαρητήρια σε ολους, επιθυμια μας να σας επισκεφτούμε πάλι και πάλι ....!!!

Ευχαριστούμε, M6449PS_
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2021

Άλλη μία χρονιά στο καλόγρια beach hotel! Είναι πραγματικά ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο σε μία υπέροχη τοποθεσία! Τα δωμάτια πεντακάθαρα, το προσωπικό ευγενέστατο για τα φαγητά πεντανόστιμα! 2 βράδια έχει live μουσική κι άλλα δύο βράδια latin και ελληνική βραδιά! Περάσαμε υπέροχα και σίγουρα είναι ένα από τα ξενοδοχεία που θα επισκεπτόμαστε κάθε χρόνο!

Ευχαριστούμε, Hrisa_72
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αφήσαμε πίσω την καραντίνα και ξεσαλώσαμε .
Υπέροχο ξενοδοχείο , άριστη οργάνωση , ευγενέστατο προσωπικό . Οι barman όλοι τους εκπληκτικοί . Τέλεια Κάβα ποτών με απίστευτα brand name αλλά και τα all inclusive δεν υστερούν . Σνακ ατελείωτο , καθαριότητα παντού παντού παντού …!!!
Ο Σεφ Κος Σταματοπουλος με εκπληκτικές επιλογές στον μπουφέ . Φάγαμε του σκασμού ειδικά τα γεμιστά ούτε σπιτι μας !!!!
Ο ΜΕΤΡ Κος Ραζακλης απίστευτος , μια ορχήστρα μόνος του … ΜΕΤΡ ΓΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ .
Η Κα Αθήνα η υπεύθυνη κρατήσεων ΜΟΝΑΔΙΚΗ … Οι κύριες στην Reception υπέροχες .
Ιδιαίτερα ευχαριστούμε την Κα Σιφακακη υπεύθυνη ποιοτικού ελέγχου για τον υπέροχο στολισμό δωματίου ( Τα παιδιά έχουν να το λένε ) αξιοπρέπεια και ευγένεια άλλου επιπέδου .
Ο Διευθυντής μας έλυσε τα οποία προβλήματα είχαμε και έχουμε να λέμε για το πόσο ευγενείς και καλλιεργημένος άνθρωπος είναι .
Στα αρνητικά βρήκαμε τα κουνούπια , όμως καλοκαίρι είναι κουνούπια έχει και το ξενοδοχείο βρίσκεται στην εξοχή .
Κριμα που είδαμε αρνητικά σχόλια για αυτό . Αληθεια μήπως θα έπρεπε ο διευθυντής να τα κυνηγάει με την μυγοσκοτώστρα ;;; ( μην τρελαθούμε ) ή μήπως θα πρέπει να πάρει μια σφυρίχτρα και να κάνει τον τροχονόμο τις ώρες του φαγητού που όλοι οι ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ θέλουν να φάνε παραπέντε . . Δεν φτάνει που μας προστάτευαν ζητάμε και τα ρέστα από πάνω !!!
Πληρώσαμε ότι είδαμε και μας περιποιήθηκαν και με το παραπάνω .
Θα το προτείνουμε και στους φίλους μας και Κυρία Αθήνα σας παρακαλώ μην μας ξεχάσετε για τέλος Αυγούστου αν έχετε κάποια ακύρωση .
Θερμά σας ευχαριστούμε
Σας ευχαριστούμε όλους

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, liosis
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2021

Απίστευτη εξυπηρέτηση! Χαμογελαστό προσωπικό και ευδιάθετο στο να με εξυπηρετήσει! Ομορφος χώρος και άνετος ειτε για διακοπές είτε για δουλειά! Αξιζει ενα χαλαρο ποτο στο μπαρ! Το προτεινω ανεπιφύλακτα

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, mitsosf952
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2021

ένα πολύ μεγάλο σε χώρους ξενοδοχείο που δέχθηκε πολύ κόσμο και πιάστηκε απροετοίμαστο.... μπράβο σε κάποιους από τους διευθύνοντες που προσπάθησαν να λύσουν προβλήματα αλλά δεν απετράπησαν πλήρως τα προβλήματα. εξαιρετικό το τμημα με νεροτσουλήθρες, μπράβο για τους ναυαγοσώστες. φαγητό οκ (δεν μένει αξέχαστο) και επαναλαμβανόμενο αλλά θετική η δυνατότητα σνακ για παιδιά όλη τη μέρα.. πολλάαααααα κουνούπια!!! δεν παρακολουθήσαμε τις δυο θεματικές βραδιές γιατί δεν μπορούσαμε να καθίσουμε παρά τα αντικουνουπικά. δωμάτιο οριακό σε μέγεθος ωστόσο καλό κρεβάτι...
βάζω 3,5 αστέρια με προοπτική για 4 αν βελτιωθούν κάποια θέματα...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Dominus73