Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
eDreams54 $
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2017

Ένας ξενώνας, μέσα στο περιβόλι και υπέροχη θέα (βλέπεις την Ερμιόνη και όλη την θάλασσα). Έχει διάφορα δωμάτια. Εμείς μείναμε σε ένα δίκλινο. Πεντακάθαρο, καλόγουστο στην διακόσμηση και το βασικό είχε σίτες για τα κουνούπια. Δεν μπορώ να έχω άποψη για το πρωϊνό (το χρεώνουν έξτρα) γιατί ήπιαμε μόνο καφέ. Οι ιδιοκτήτες ευγενέστατοι και πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν. Το βασικό είχε πολύ ησυχία, οπότε ηρεμείς και είναι δίπλα στην Ερμιόνη. Επίσης οι τιμές τους είναι πολύ λογικές ειδικά για την καλοκαιρινή περίοδο που είναι τουριστική.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλα τα δωμάτια έχουν θέα στη θάλασσα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Χριστιάνα Π
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2016

Τα δωμάτια του Λεωνίδα είναι καθαρά, περιποιημένα, κοντά στη θάλασσα, έχουν και πισίνα, πολύ καλό πρωινό σαν στο σπίτι σου! Να πάτε, να μείνετε, να ζητήσετε δωμάτιο με θέα στο βουνό ή στη θάλασσα. Κια από χώρο γοα παρκάρισμα άπλετος και ασφαλής!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Ιωάννης Μ