“Μέτριο φαγητό, κακό σέρβις”
Κριτική για: Paradisos

Paradisos
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ αργό σέρβις στην παραλία, δεν σε βλέπουν καν αλλά και να σε δουν δεν βιάζονται κιολας…. Μισή ωρα και παραπανω για να μαζέψουν πιάτα και λογαριασμό. Το φαγητό όχι κάτι ιδιαίτερο με λίγο τσιμπημένες τιμές.

Ευχαριστούμε, petitem0i

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Το φιλέτο κοτόπουλο ήταν αλλοιωμενο και μυριζε ασχημα.
Μακάρι να ερχόταν μια βόλτα το Υγιεινομικο να κανει έναν έλεγχο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, 689eirinik
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2021

Υπέροχο φαγητό υπέροχο προσωπικό. Τα τραπέζια είναι πάνω στην άμμο. Κατάλληλο για οικογενεια. Πήγαμε για δυο μέρες και τις δυο μέρες καθίσαμε εκει. Η εξυπηρέτηση γρήγορα και τα παιδιά στη παραλία κάνουν τα πάντα να σε εξυπηρετήσουν. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ!!!! Σίγουρα θα ξαναετθουμε και σύντομα!!!!!

1  Ευχαριστούμε, vasilissofiav
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2021

Ωραία φαγητα, καλές τιμές, πολύ καλή εξυπηρέτηση, εξαιρετικοι και πολύ φιλόξενοι τόσο οι ιδιοκτήτες όσο και το προσωπικό!!!

Ευχαριστούμε, mchatzinikita
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2021

Πολύ καλό εστιατόριο, με καλό φαγητό. Πήγαμε δύο ημέρες συνεχόμενα γιατί μας άρεσε πολύ. Οι άνθρωποι στο σέρβις ήταν πολύ ευγενικοί και πρόσχαροι. Αυτό που δεν μας άρεσε ήταν το εξής: Όταν χρησιμοποιήσαμε τις ξαπλώστρες που διαθέτει το κατάστημα μπροστά στην παραλία και καταναλωσαμε φαγητά ή/και ποτά με την ελάχιστη χρέωση που μας είπαν από το κατάστημα, μας έδωσαν απόδειξη μόνο για την πρώτη παραγγελία που κάναμε, ενώ για τη δεύτερη καμία απόδειξη. Και αυτό έγινε και τη δεύτερη μέρα, παρόλο που ζητήσαμε επί τούτου την απόδειξη. Τυχαίο;

1  Ευχαριστούμε, eleniach

Paradisos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Μαρίνα, Αίγινα

Αγία Μαρίνα, Αίγινα

Paradisos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!