Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2019

Το ξενοδοχείο ήταν πολύ όμορφο και προσεγμένο, το δωμάτιο που μείναμε και όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου έλαμπαν απο καθαριότητα, πλήρως εξοπλισμένο και ο υπεύθυνος πολύ ευγενικός και πάρα πολύ πρόθυμος να μας βοηθήσει σε ό,τι χρειαζόμασταν! Αξιοπρεπέστατο και οικονομικό κατάλυμα για διακοπές και σε πολύ καλή τοποθεσία (2 λεπτά με τα πόδια απο τη παραλία της Αγίας Μαρίνας)

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, katerinapantazh
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα 4 μέρες με μια φίλη μου σε αυτό το ξενοδοχείο και μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένες!!! Ο υπεύθυνος ήταν πολύ ευγενικός και πάντα πρόθυμος να απαντήσει σε κάθε μας ερώτηση! Πριν την άφιξη μας, μας πήρε τηλέφωνο για να ρωτήσει τι προτιμάμε γενικότερα, ώστε να μας βάλει στο κατάλληλο δωμάτιο! Κάθε μέρα καθάριζαν το δωμάτιο και κάθε δύο μέρες άλλαζαν πετσέτες και σεντόνια! Το δωμάτιο το κλείσαμε τελευταία στιγμή για μετά τις 15 Αυγούστου και ήταν πάρα πολύ οικονομικό για υψηλή σεζόν! Η τοποθεσία φοβερή, 5 λεπτά απόσταση με τα πόδια από την θάλασσα και πάνω στον κεντρικό δρόμο της Αγ. Μαρίνας! Απέναντι μας υπήρχε φούρνος, σούπερ μάρκετ και όλα τα μαγαζιά και οι καφετέριες ήταν δίπλα μας! Εάν ξανά βρεθώ εκεί σίγουρα θα κάνω κράτηση σε αυτό το ξενοδοχείο και το συστήνω ανεπιφύλακτα τόσο σε οικογένειες όσο και σε παρέες!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Nafsika_Kou
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μετα απο μια ατυχη εμπειρια σε ξενοδοχείο της περιοχης,μας προτειναν αυτα τα δωματια!Απο την πρωτη στιγμη ο κυριος στο τηλεφωνο ηταν ευγενεστατος!!!!Τα δωματια πεντακαθαρα που καθαριζονται καθημερινα,με την εισοδο στο δωματιο μια μυρωδια καθαριοτητας,ζεστο νερο,γρηγορο wifi παντου,air condition και παρκινγκ. Ο ιδιοκτητης πραγματικα ευγενικος μεχρι που βγηκε στο δρομο για να μας οδηγησει στα δωματια.Ολα πολυ προσεγμενα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, elenikln