Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Όμορφο, καλόγουστο, καθαρό κατάλυμα, με πλούσιο πρωινό στο μπαλκόνι. Ο οικοδεσπότης εξαιρετικά ευγενής και εξυπηρετικός. Η τοποθεσία ιδανική, στο κέντρο της Αγίας Μαρίνας, λίγα μέτρα από τη θάλασσα, αλλά σε ήσυχο σημείο. Θα το επιλέγαμε πάλι, με χαρά!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, z-barboutsi
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2019

Το δωμάτιο πλήρως ανακαινισμένο πρόσφατα και ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες με τέλειο και μεγάλο πρωινό .Οι ιδιοκτήτες κύριος Γιώργος και ο αδερφός του πολύ εξυπηρετικοί και φιλικοί .Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!

1  Ευχαριστούμε, Panagiotis C
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ο ιδιοκτήτης ήταν παρα πολύ εξυπηρετικός, φιλικός και ευγενικός. Ανα πάσα στιγμή ήταν πρόθυμος να μας βοηθήσει με οποιαδήποτε απορια μας. Το πρωινό ήταν πολύ νοστιμο και είχε μεγάλη ποικιλία. Δωμάτια καθαρά και όμορφα διακοσμημένα. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσια, 5’ με τα πόδια μακριά από τη παραλία. Όταν φτάσαμε ο ιδιοκτήτης μας παρέλαβε από το λιμάνι με το αμάξι και μας μετέφερε στο ξενοδοχείο, όπου μας έφερε στο δωμάτιο ένα μπουκάλι κρασί για το καλωσόρισμα. Τιμές προσιτές, το συστήνω ανεπιφύλακτα !

1  Ευχαριστούμε, _C3734TM
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2019

Απιστευτη εξυπηρετηση
Ο ιδιοκτητης καταπληκτικο παιδι ετοιμος να σε βοηθησει για τα παντα
Το δωματιο πολυ ομορφο και καθαρο και σε ωραιο σημειο διπλα σε ολα
Το πρωινο πλουσιο
Σιγουρα εκει θα παω και την επομενη φορα...
Γιωργο σε ευχαριστουμε για ολα

1  Ευχαριστούμε, Mitkotz
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2019

Η παραμονή μας σε αυτό το κατάλυμα ήταν τέλεια!!!Η καθαριότητα του δωματίου ήταν καθημερινή κ πολύ καλή!Η τοποθεσία ιδανική για ξεκούραση διότι ήταν κοντά στη θάλασσα κ στο κέντρο της Αγίας Μαρίνας!Το πρωινό ήταν υπερπλήρες!!!Αλλά το καλύτερο από όλα ήταν ο Γιώργος ο ιδιοκτήτης διότι με την ευγένεια του κ την εξυπηρετικοτητα του που σπάνια συναντάς πλέον μας έκανε να θέλουμε να επισκεφτούμε σίγουρα ξανά το κατάλυμα του!!!Το συνιστώ σε όλους!!!

1  Ευχαριστούμε, Mhatzi21