“Μιλάμε δεν έχω φάει πιο άθλια”
Κριτική για: Pizza Fan

Pizza Fan
Κουζίνες: Ιταλική, Πίτσα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μιλάμε δεν έχω φάει πιο άθλια πίτσα! Μετά από λιγες ώρες νομίζεις ότι έφαγες στόκο! Ακόμα και οι vegan εκδοχές της είναι πιο ανθυγιεινές και απο την κλασική εκδοχή της πίτσας. Προτιμήστε τοπικά καταστήματα καλύτερα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, 977elenin

Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μακράν η χειρότερη πίτσα... Την μία φορά λες έτυχε την δεύτερη καταλαβενεις ότι απέτυχε. Πίτσα μαργαρίτα με ξινή και ωμή σάλτσα και τυρί της πιο κατώτατης ποιότητας... Και η άποψη μου δεν είναι απλώς σαν πελάτισσα αλλά και σαν επαγγελματίας μαγείρισσα!!Μέχρι και πριν 2-3 μήνες την πίτσα τους την έλεγες μέτρια, τώρα την λες απλά άθλια. Το μόνο + είναι το ευγενικό προσωπικό delivery. Λυπάμαι...

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, L4844QWmariak
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Έχω δοκιμάσει πιτσες της pizza fan από διάφορα καταστήματα και πάντα φτιάχνονται διαφορετικά και σπάνια σωστά.περιεργο.μαλλον μετράει και ο παρασκευαστης.εκει που μπορώ να πω ότι αξίζει να πάρεις και να την απολαύσεις είναι από το καινούριο κατάστημα Αχαρνών πάνω στην φιλαδελφειας

Ευχαριστούμε, 39qwertyp
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2019

Κάναμε παραγγελία στις 15:30 και η πίτσα ήρθε στις 17:00! Άργησαν μιάμιση ώρα! Πήραμε τηλέφωνο στη μία ώρα καθυστέρησης γιατί μας είχαν πει ότι θα έρθει σε 40 λεπτά αλλά μας είπαν ότι έχει καθυστέρηση. Η παραγγελία αφορά το κατάστημα της Θεσσαλονίκης.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, theodoral204
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ αργό delivery π.χ.

Κάνω παραγγελία online στις 3 το μεσημέρι
Και κάνω επιλογή ώρας στις 6 ( δηλαδή να έρθει μετά από 3 ολόκληρες ώρες ) και αντί Να έρθει 6 έρχεται 6:30
Πάρα πολύ αργό delivery Αργώ κάθε φορά στην δουλειά.
Από πίτσα μια χαρά κλασσικά πράγματα δεν λέω ότι είναι κακή. Απλά τώρα έχω κάνει το άλλο . Θέλω να την φάω 6μιση? Θα βάλω επιλογή ώρας στις 6 παρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, _E6211WR

Pizza Fan: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Μάκρη, Μαραθώνας

Pizza Fan: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!