Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
eDreams
Expedia.com104 $
Priceline103 $
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2021

ειναι κοντα στη πολη και για ενα σαββατοκυριακο ειναι εντάξει. τα 85 eur που θέλει για ενα βράδυ θεωρώ ότι ειναι αρκετά . η πισινα η κεντρική ήταν καθαρή οι υπολοιπες 2 μικρές αθλιες. το φαι στο pool bar θέλει πααααρα πολύ βελτίωση. καρμποναρα αθλια .
στα συν το εξαιρετικό και προθυμο προσωπικό και το οτι είναι πάνω στην παραλία της Νεας Μακρης που ειναι ωραία για βόλτες το βράδυ. αλλοδαπους δεν είδαμε μπορεί να τους κρυψανε.τα δωμάτια κανουν φιλότιμες προσπάθειες να ανακαινιστούν . το παλιό τις δεκαετίας του 80 ακόμα παραμένει.

Συμβουλή για το δωμάτιο: ζητηστε τα δωματια με αμεση προσβαση στη πισινα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, VETA V
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2020

Το είχαμε επισκεφτεί στα πρώτα του βήματα για πισίνα και φαί - ήταν συμπαθητικό και επειδή ήταν στην περιοχή μας θεωρήσαμε ότι είναι ένα συν στην εικόνα του δήμου και το υποστηρίζαμε για καιρό - Δεν θα φανταζόμασταν ποτέ ότι οι ιδιοκτήτες θα κατέστρεφαν τον τόπο με την μετατροπή μέρους του ξενοδοχείου σε ανοικτή δομή.
Στον πιο κεντρικό και εμπορικό δρόμο της περιοχής-καταστρέφεται ο τουρισμός καταστρέφεται το αίσθημα ασφάλειας αλλά και η ηρεμία και η ξενασιά που είχε η Νέα Μάκρη ως περιοχή- που όλα τα ΒΑ προάστια κατέβαιναν τα ΠαρασκευοΣάββατα για ένα ποτό-βανδαλισμοί στη μοναδική παιδική χαρά για τα παιδιά μας που τόσο την έχουν ανάγκη- επικίνδυνος συνοστισμός -τσακωμοί και κυριολεκτική κατάληψη της παιδικής χαράς και του πεζόδρομου από τους πρόσφυγες που δρουν με πλήρη έλλειψη σεβασμού αποστερώντας το δικαίωμα των κατοίκων της Νέας Μάκρης και των γειτονικών περιοχών να απολαμβάνουν τα δικαιώματά τους ως πολίτες του Δήμου. Περνάμε από δίπλα και αυτό που μας προκαλεί το ξενοδοχείο είναι ένα πλάκωμα στο στήθος και μια ανάγκη να τσιρίξουμε μπας και ακούσουν οι ιδιοκτήτες και αλλάξουν ρώτα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
3  Ευχαριστούμε, 949zetk
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι εποχής Κωνσταντάρα. Ανοίγεις την πόρτα στην είσοδο και μυρίζει διακόσμηση τιποτα απολύτως στην σάλα του ξενοδοχείου κάτι παρατημένα ποδήλατα απλα και κάτι καρέκλες αν θες να κάτσεις σε resort ξενοδοχείο. Δωμάτια ανακαινισμένα αλλά δεν είναι μονο αυτό ,γιατί έχει και μια πισινα με μια σάουνα στην άκρη που έχει πιάσει πρασινάδα και κολλάς τα παντα. Το νερό κοχλάζει κίτρινη με τον πάτο να έχει πιάσει μούργα από την βρώμα.
Πίσω παρατηρήσαμε πως είχε ένα αλλο
Ξενοδοχείο με απλωμένα πράγματα στα μπαλκόνια του που έμοιαζαν με τα δικά μας στο resort! Μάθαμε πως είναι μετανάστες. Περναγαμε με
Το αμάξι και βρωμαγε ο τόπος από πίσω στο resort! Καλό θα είναι να μη κοροϊδεύεται τον κόσμο και να τα αναφέρεται ολα. Οι τιμές σας θα πρέπει να είναι αντάξιες σε αυτό που θέλετε να γινεται γιατί απέχει πολύ η πραγματικότητα από την φαντασία σας. Στην πισινα τα παιδιά που σερβίρουν θα μπορούσε κανείς να τους παρομοιάσει με τον Πλούτωνα. Ξέρεις οτι πλανήτης αυτός υπάρχει καπου αλλά δεν τον βλέπεις , ακριβως το ίδιο και το σερβις. Είχε και εκείνες της μέρες ψησταριά αυτό το resort και έψηνε κοψίδια και κοντοσούβλι. Παραγγείλαμε να δούμε τι είναι αυτό γιατί ΟΟΟΤΑΝ ηρθε τον παιδί να μας φέρει τα νερά σε πλαστικό ποτηρι του resort μας είπες πρώτα τις τιμές και μετά αφού ηρθε γελάγαμε. Αν θέλετε να ζήσετε μια εποχή finos film να πάτε είναι ότι καλυτερο πιο κοντά σε αυτό γιατί retro το λες resort OXI BEBAIA.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
3  Ευχαριστούμε, Nasman-1981
Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2019

μινιμαλ όπως αγαπώ αυτού του στιλ τα κτήρια .πολύ καλο φαΐ έχει τύπο σα μικρή πόλη αυτό το συγκρότημα . έχω αρκετά χρονια που έχω πάει εκεί .τώρα δε ξέρω πως είναι τα πράγματα. γενικά έχω να θυμαμαι τέλειες διακοπές εκεί . το κτήριο σα μινιμαλιστικη άποψη μου άρεσε . από τα πιο αγαπημένα μου μέρη .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
8  Ευχαριστούμε, giapantapaidi
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καταρχήν δεν είναι resort τα λεφτά του δεν αξίζουν σε καμία περίπτωση!!
Ερχεσαι για ξεκούραση και στα δωμάτια 210 211 212 κτλ κοιμάσαι μετά τις τρεις λόγω του μαγαζιού που από κάτω βαράει..αν έχει και δεξίωση την έκατσες άσχημα στο παράθυρο ακούς δεξίωση και από την πόρτα το μπαράκι !
Γενικά είναι σαν εγκαταλελειμένο το ξενοδοχείο.. στην πισινα μέσα έχει κρεβάτια ξαπλώστρες οι οποίες φεύγουν τα αφρολέξ από το στρώμα..
Τα αιρ-κοντίσιον στα δωμάτια μια δουλεύουν και μια ανεβοκατεβαίνει η θερμοκρασία μόνη της, δηλ γίνεσαι η πιγκουίνος η καμήλα που ζει στην έρημο!!
Σε αυτό που βάζω πενταρια είναι το προσωπικό πρωινού και πισίνας, ευγενέστατοι με το χαμόγελο και εξυπηρετικοτατοι.... μπράβο τους!!
Και μην ξεχάσω γιατί είναι παρά πολλά τα δωμάτια μεσοτοιχία ακούς τα πάντα.
Πάντως resorts δεν είναι....και κρίμα γιατί ήρθαμε και για ενίσχυση περιοχής αλλά η εκμετάλλευση είναι στα φορτε της!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, RoulaT13