8 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Travelocity120 $
Orbitz.com120 $
FindHotel132 $
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2021

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος. Αντιμετωπίσαμε πολύ αγενείς ανθρώπους, πολύ κακής ποιότητας φαγητό και βρώμικα δωμάτια. Δεν θα το συνιστούσαμε σε καμία περίπτωση. Ήταν η χειρότερη εμπειρία μας από ξενοδοχείο που θέλει να λέγεται και τεσσάρων αστέρων. Προς αποφυγή σίγουρα!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν έχω εικόνα από όλα τα δωμάτια
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, marathonious
Ο/η Angela Kakari, Owner του Golden Coast Hotel & Bungalows, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε που διαθέσατε το χρόνο να αξιολογήσετε το Golden Coast Hotel στο TripAdvisor. Λυπούμαστε για την εμπειρία που περιγράφετε, ωστόσο, με κάθε ειλικρίνεια και με βάση των άλλων σχολίων των επισκεπτών μας, τα υψηλά ratings και την επαναλαμβανόμενη πελατεία μας, η αξιολόγησή σας δεν μας βρίσκει σύμφωνους.

Σας διαβεβαιώνουμε ότι ουδέποτε προέκυψε θέμα κακής θέλησης ή ελλιπούς εξυπηρέτησης. Πάντα όμως εκτιμούμε και λαμβάνουμε πολύ σοβαρά υπόψιν μας όλες τις υποδείξεις για τις υπηρεσίες που θεωρείτε ότι χρίζουν βελτίωσης, και θα κάνουμε τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να μην υπάρχουν τέτοιες εντυπώσεις στο μέλλον. Παραμένω στην διάθεση σας.

Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το εστιατορειο και ο μετρ πολυ προσεκτικοι με τον κοβιντ
Ατομα που καθαριζαν τα δωματια και τα βλεπαμε περνωντας ειχαν κατεβασμενη μασκα συνεχεια. Εμεις επιλεξαμε να μη μας καθαρισουν τις μερες που ημασταν εκει.
Γενικη εμπειρια πολυ καλη για το εστιατοριο αριστη σε καθε επιπεδο.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, elpidakon

Αξιότιμη κυρία, σας ευχαριστούμε πολύ που διαθέσατε το χρόνο να αξιολογήσετε τις υπηρεσίες μας στο TripAdvisor. Λαμβάνουμε πολύ σοβαρά υπ’ όψιν μας τις υποδείξεις σας και θα κάνουμε τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να μην υπάρχουν τέτοιες εντυπώσεις στο μέλλον. Ευελπιστούμε να σας υποδεχθούμε και πάλι στο προσεχές μέλλον!

Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2021

Έχω ένα δωμάτιο με χρονομίσθωση και έρχομαι στο ξενοδοχείο αρκετά χρόνια , πρώτα θα ήθελα να πω ότι η ανακαίνιση στα δωμάτια φέτος ήταν παρα πολύ καλή και οι εξωτερικοί χώροι του ξενοδοχείου και το προσωπικό συνεχίζουν να είναι άψογοι. Ομως οπως διάβασα και σε μια άλλη κριτική υπάρχει ένα θέμα με τον θόρυβο , όντως φέτος οι ανιματέρ της μεγάλης πισίνας σταμάτησαν να χρησιμοποιούν μικρόφωνα , όμως 12 ηωρα και οι Γάλλοι ανιματέρ συνεχίζουν να παίζουν μουσική για δίκη τους ευχαρίστηση στην κάτω πισίνα και να μιλάνε σε πολύ δυνατούς τόνους , ενώ σε εμάς στάλθηκε χαρτί με διάφορες οδηγίες, μέσα στις οποίες ήταν η τήρηση των ωρών κοινής ησυχίας.

Ευχαριστούμε, agapidisstore

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλιά σας κατά τη φετινή διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας, και μας χαροποιεί ιδιαιτέρως που αναφερθήκατε στην ανακαίνιση των δωματίων μας, αλλά και στο προσωπικό μας. Λαμβάνουμε πολύ σοβαρά υπ’ όψιν μας τις υποδείξεις σας για τη μουσική των ανιματέρ, και θα κάνουμε τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να μην υπάρχουν τέτοιες εντυπώσεις στο μέλλον. Με χαρά θα σας υποδεχθούμε στο ξενοδοχείο μας και πάλι!

Η κριτική έγινε: 14 Ιουνίου 2021

Κάναμε την βάπτιση της κόρης μας στο εκκλησάκι που υπάρχει μέσα στον χώρο και την δεξίωση στο εστιατόριο του ξενοδοχείου και ήταν όλα υπέροχα. Το προσωπικό πάντα ευγενέστατο και πρόθυμο να εξυπηρετήσει. Ευχαριστούμε θερμά τον μετρ κύριο Λυκοπουλο Γιώργο τον Κύριο Παπαϊωάννου και την Κυρία Φουρτουνελη που μας βοήθησαν για την διεξαγωγή της δεξίωσης. Ανακαινισμένα δωμάτια και ωραίος περιβάλλοντας χώρος.Οι πισίνες τέλειες η παραλία μπροστά

1  Ευχαριστούμε, βασιλης π

Αξιότιμε κε Βασίλη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια, και είμαστε ιδιαίτερα ευτυχείς που η εκδήλωσή σας ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες σας. Μας χαροποιούν ιδιαιτέρως τα καλά σας λόγια για το προσωπικό μας - με χαρά θα τα μεταφέρουμε στον κο Λυκουρίνο, στον κο Παπαϊωάννου και στην κα Φουρτουνέλλη. Να είστε καλά, και ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο ξενοδοχείο, τηρούνται όλα τα μέτρα κατά του κορονοϊού. Το δωμάτιο ευρύχωρο, ανακαινισμένο κ με ωραία θέα. Λεπτομέρεια, υπήρχαν σίτες στις μπαλκονόπορτες. Η παραλία με άμμο, ιδανική για παιδιά. Καινούργια παιδική χαρά. Υπάρχουν τρεις πισίνες κ δεν δημιουργείται συγχρωτισμός. Το πρωί κ το βράδυ τα λουλούδια μυρίζουν υπέροχα. Όλα τα γεύματα πλούσια κ ποιοτικά. Το προσωπικό ευγενέστατο, κυρίως η κα Βούλα στις κρατήσεις, έτοιμο να καλύψει τις ανάγκες όλων των πελατών. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

2  Ευχαριστούμε, fenia o

Κε/Κα Οικονομοπούλου,
Σας ευχαριστούμε που διαθέσατε το χρόνο να αξιολογήσετε τις υπηρεσίες μας στο TripAdvisor. Χαρήκαμε ιδιαίτερα με τα θετικά σας σχόλια, και εκτιμούμε πολύ την ευγενική σας σύσταση. Με μεγάλη μας χαρά θα σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο προσεχές μέλλον.