“Πολύ καλό ”

Το Μαγέρικο της Σεβαστής
Περιγραφή: Ζεστό οικογενειακό περιβάλλον με ελληνική σπιτική κουζίνα
Περιγραφή: Ζεστό οικογενειακό περιβάλλον με ελληνική σπιτική κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας το πρότειναν φίλοι μας κ πήγαμε μαζί με τα παιδάκια μας.. το φαγητό πολύ καλό κ το παστίτσιο εξαιρετικό.. η τυρόπιτα με τα 4 τυριά πολύ νόστιμη.. η σαλάτα φρέσκια κ νόστιμη τα κρέατα εξαιρετικά ότι πήραμε ήταν πολύ καλό.. σαν χώρος εξωτερικά το μαγαζί δεν σου γεμίζει το μάτι αλλά πραγματικά μέσα ο χώρος είναι ζεστός κ φιλόξενος το προσωπικό ευγενέστατο θα ξανα πάμε σίγουρα να δοκιμάσουμε κ αλλά πιάτα..

2  Ευχαριστούμε, 238katerinam

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πολύ ομορφο μαγαζί,μέσα πολύ ωραίο με τζάκι κ πολύ ωραία αυλή! Εχει τεράστιο μενού καθημερινά με καταπληκτικα μαγειρευτά φαγητά αλλά κ της ώρας,πολύ καλης ποιότητας. Ευκολο παρκινγκ ,καλή εξυπηρέτηση κ καλες τιμές! Εχω πάει πολλές φορες κ θα ξαναπάω!

3  Ευχαριστούμε, Σταυρος Λ
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2017

Το έχω επισκεφθεί πολλές φορές και δε με έχει απογοητεύσει ποτέ!! Ζεστό περιβάλλον και ακόμη πιο ζεστοί οι ιδιοκτήτες! Δοκιμάστε οπωσδήποτε το λεμονάτο μοσχαράκι (και το κοκκινιστό), το τυροπιτάρι και τη σαλάτα της Σεβαστής! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

2  Ευχαριστούμε, athpiraeus
Η κριτική γράφτηκε 9 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλή επιλογή για φαγητό στην περιοχή. Μαγειρευτά και ψητά. Δεν μου άρεσε πολύ η πίτα με τα 4 τυριά καλός ο μπακαλιάρος σκορδαλιά .Πρέπει να το επισκεφτώ και βραδιές με μουσική να δω τι παίζει.

3  Ευχαριστούμε, Christos K
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017

Το φαγητό είναι πολύ καλό. Δοκιμάσαμε τόσο μαγειρευτά όσο και της ώρας και ήταν όλα εξίσου καλα. Ωστόσο, οι τιμές είναι αρκετά τσιμπημένες ειδικά αν λάβει κανεις υπόψη ότι στην περιοχή υπάρχουν πολλές και καλές ταβέρνες.

4  Ευχαριστούμε, Maria G

Το Μαγέρικο της Σεβαστής: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική
Νέα Μάκρη, Μαραθώνας

Το Μαγέρικο της Σεβαστής: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!