“Ε-ΞΑΙ-ΡΕ-ΤΙ-ΚΟ”
Κριτική για: Ταβέρνα Τζανής

Ταβέρνα Τζανής
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Φαγητό τρομερό, σέρβις απίστευτο, ευγενικοί, χαμογελαστοί, τιμές πολύ καλές.
Θα προτιμήσω σίγουρα ξανά

Ευχαριστούμε, Ch_Ef_9226

Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Η ταβέρνα απλά είναι από μόνη της μια διαφήμιση για το νησί...μεράκι για το φαγητό, αξιολάτρευτη οικογένεια που δίνει όλη της αγάπη της για τους πελάτες και την εξυπηρέτηση τους...πεντανόστιμα πιάτα ...την συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Alexkidgr
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Το service ευγενικό και γρήγορο αλλα:

Μπουγιουρντι ξαναζεσταμενο τουλάχιστον 2 φορές.

Ολα τα πιάτα αδιάφορα και ανάλατα.

Δεν έχω ξαναφάει χειρότερα καλαμαράκια. Απέξω έμοιαζαν οκ, αλλά ήταν λάστιχο. Εννοείται ανάλατα και αυτά.

Και στο τέλος κερνάνε γλυκό. Ζελέ νοσοκομειακό, και κορμό που μάλλον ξέχασαν να βάλουν στην κατάψυξη.

Απορώ με τις υπόλοιπες βαθμολογίες.

1  Ευχαριστούμε, kiriakosif
Ο/η 522harish, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Τζανής, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2020

Κυριακο
Τι εννεοεις όλα τα πιάτα αδιάφορα και ανάλατα ;

Φυσικά ,σε πολλές παρασκευές (όπως τα τηγανητά) αποφεύγουμε το αλάτι ,αλλά μπορείς να προσθέσεις εσύ .

Για το μπουγιουρντί κανείς λάθος ,ειλικρινά .

Για το γλυκό ,επιφυλασσόμαστε ,καθώς ενδεχόμενος να έχεις δίκαιο .

Σε καμία περίπτωση όμως η βαθμολογία σου δεν ταιριάζει με την εμπειρία σου .

Απορούμε με την τόση εχθρική κριτική .
Λυπάμαι ,προσωπικά ,πολύ για τον τροπο που επιλέγεται να σχολιάζεται .
Ειναι κρίμα και πραγματικά μας δημιουργεί τρομερό πρόβλημα σε μια εποχή που όλος ο κόσμος πονάει ,να πρέπει εκτός όλων των υπολοίπων μέτρων ,να έχουμε να αντιμετωπίσουμε και εχθρικές συμπεριφορές απο Έλληνες που έρχονται για διακοπές .

Πραγματικά μας στεναχώρησες παρά πολύ .

Κρίμα

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Πολύ μέτριο φαγητο με τσουχτερές τιμές. Παντού μας το συνέστησαν ως το καλύτερο της Αμμουλιανης και περιμέναμε κάτι καλύτερο . Παραγγείλαμε μια μεγάλη σαλάτα των 8 €, η οποία είχε μόνο σκέτο μαρούλι με μια λιαστή ντομάτα και δυο πιπερακια τουρσι επάνω.

1  Ευχαριστούμε, Apostolia2020
Ο/η 522harish, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Τζανής, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2020

Αποστολία

Μεγάλη σαλάτα των 8€ ,με σκέτο μαρούλι μια λιαστή ντομάτα και πιπεράκι τουρσί (αναρωτιέμαι τι γραφεις αλήθεια) δεν έχουμε ,όπως επίσης δεν έχουμε καμία σαλάτα στον κατάλογο μας που να κοστίζει 8€ .Ειναι ντροπή να γραφείς 2 ψέματα και να δημοσιοποιείς μια δυσφημιστική κριτική .

Ειναι αστείο ,άδικο και φυσικά δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα . Αν έτρωγες στο μαγαζι μας ,θα έβλεπες πρώτα κατάλογο για να ενημερωθείς για τις τιμές (κανένας δεν σε υποχρεώνει να φας σε εμάς αν θεωρείς τσουχτερές τις τιμές μας) και φυσικά δεν υπάρχει καμία περίπτωση να είχες σερβιριστεί αυτή την σαλάτα ,όχι μόνο γιατι δεν υπάρχει στον κατάλογο μας αλλά επειδή και ειναι γελοίο να φας μια τέτοια σαλάτα και να μην διαμαρτυρηθείς ή να την γυρίσεις πίσω .

Ειναι βέβαιο πως θα κάνουμε λαθη αλλά σε καμία περίπτωση τέτοιου είδους .

Ελπίζουμε με μια πραγματική εμπειρία στο μαγαζι μας ,να μας κανεις μια κριτική (καλή ή κακή) που να ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα .

Κλείνοντας θελουμε να σε ενημερώσουμε οτι η φήμης μας ,ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και χτίστηκε με πολύ κόπο και σκληρή δουλειά (και όχι απο άστοχες /ψεύτικες/ δυσφημιστικές κριτικές) όλα αυτά τα χρόνια ,με σεβαστό στους πελάτες και στο προσωπικό μας .

Λυπούμαστε για την άστοχη κριτική που δεχτήκαμε απο εσένα .

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Πολύ καλό εστιατόριο.
Άψογη εξυπηρέτηση, Γρηγορη ετοιμασία φαγητού, καλές πρώτες ύλες, πολύ καλές γεύσεις.Καλες τιμες

Ευχαριστούμε, Vaselef

Ταβέρνα Τζανής: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ουρανούπολη, Χερσόνησος του Άθω

Αμμουλιανή, Χαλκιδική
Ουρανούπολη, Χερσόνησος του Άθω

Ταβέρνα Τζανής: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!