“Αξίζει!!”
Κριτική για: Ταβέρνα Τζανής

Ταβέρνα Τζανής
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Πολύ καλό εστιατόριο.
Άψογη εξυπηρέτηση, Γρηγορη ετοιμασία φαγητού, καλές πρώτες ύλες, πολύ καλές γεύσεις.Καλες τιμες

Ευχαριστούμε, Vaselef

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο ομορφο απο άποψη τοποθεσίας ταβερνάκι του νησιού! Οι τιμες λιγο πάνω απο το μέτριο αλλα αυτο δικαιολογείται γιατι ειναι ταβέρνα σε νησί μπροστά στην θάλασσα με πολυ ωραια φαγητά!

Επισης η ευγένεια και η καλή διάθεση του προσωπικού, ξεχώριζε σε αυτο το μαγαζί και δεν μπορεις να μην το παρατηρήσεις!

Μπραβο σε ιδιοκτήτες και στα παιδια που το τρέχουν ολο αυτο και φυσικά στους σερβιτόρους που με χαμόγελο ανέχονται καθε παραξενιά μας :)

Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, nikosg476
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η χειρότερη εξυπηρέτηση. Η κοπελα στην υποδοχή ήταν ειρωνική. Δυστυχώς ένα ακόμα μαγαζί που την νοιάζει μόνο να γεμίζει ευκαιριακά το μαγαζί χωρίς να ενδιαφέρεται για την ποιότητα του μαγαζί του. Πραγματικά κριμα

3  Ευχαριστούμε, christinabdimitriou
Ο/η 522harish, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Τζανής, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουλίου 2020

Αγαπητή

Πως ειναι δυνατόν να γράφετε μια κριτική τέτοιου είδους με τέτοιους χαρακτηρισμούς;

Νομίζετε οτι λειτουργούμε ένα ευκαιριακό μαγαζι ,απο τον Μάιο έως τον Οκτώβριο ,σε μια τέτοια εποχή ,παρέχοντας εργασία σε τόσα νέα παιδιά ,χωρις να ενδιαφερόμαστε για την ποιότητα μας ;

Αλήθεια φάγατε σε εμάς ;
Αλήθεια αν κάνατε κράτηση ,σεβαστήκατε τον χώρο μας,την ώρα άφιξης καθώς και των υπόλοιπο κόσμο που περίμενε να εξυπηρετηθεί ;

Λυπούμαστε παρά πολύ που σας δίνεται η δυνατότητα ,απρόσωπα να κάνετε μια τέτοια δυσφημιστική κριτική για εμάς ,χωρις καν να έχετε μια εμπειρία στον χώρο μας .

Η Βίκυ ειναι γνωστή για το ήθος της ,την ευγένεια της και την καλοσύνης της και φυσικά θεωρούμε απαράδεκτη μια κριτική που την χαρακτηρίζει ειρωνική .
Η ποιότητα της κουζίνας μας καθώς και η ποιότητα της Βίκυς σας άνθρωπος ,ειναι απο τους βασικούς λόγους που το μαγαζι μας λειτουργεί αποτελεσματικά ,και όχι ευκαιριακά οπως θα θέλατε ,σε αυτή την δύσκολη περίοδο .

Πραγματικά κρίμα ,που έχετε την καρδιά να γράψετε κάτι τόσο άσχημο για τον χώρο μας ,εντελώς απρόκλητα και αναίτια .

Κρίμα και ντροπής σας ..

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο.Οπως λεμε τίμιο.δηλαδη ωραία φαγητά σε αντάξιες τιμές!ευγενικο προσωπικό και ωραία θέα.Θα ξαναέρθουμε.

Ευχαριστούμε, Iosifidis_George
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο φαγητό σε ωραία τοποθεσία..οι τιμές λίγο πάνω από το κανονικό αλλά οι μερίδες μεγάλες..το προσωπικό άψογο..

Ευχαριστούμε, petrosg41986

Ταβέρνα Τζανής: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ουρανούπολη, Χερσόνησος του Άθω

Αμμουλιανή, Χαλκιδική
Ουρανούπολη, Χερσόνησος του Άθω

Ταβέρνα Τζανής: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!