“Πολυ ωραιο φαγητο”

Αμελλητί Σπιτικό Φαγητό
Περιγραφή: Ο Γιάννης και η Κική δημιούργησαν με αγάπη, μεράκι και φαντασία, στη χώρα της Αμμουλιανής, ένα στέκι φιλικό και πολύχρωμο που καταφέρνει να σε κερδίσει με την πρώτη ματιά. Το Αμελλητί Σπιτικό Φαγητό, είναι ο αγαπημένος χώρος για τον κάθε πραγματικό ταξιδευτή των γεύσεων, η ιδανική λύση για τις διακοπές της οικογένειας καθώς διαθέτει γεύματα για τους λιλιπούτειους φίλους μας και πληθώρα επιλογών για διαβητικούς και χορτοφάγους. Χαλαρό και με κολεκτιβιστικό αέρα, σας προσκαλεί να το επισκεφτείτε όταν ο δρόμος σας σας φέρει στο πανέμορφο-και παρθένο ακόμη- νησί της Αμμουλιανής. Ο Γιάννης και η Κική θα χαρούν ιδιαίτερα να σας υποδεχθούν και να σας προσφέρουν ό, τι πιο αγνό έχουν δημιουργήσει. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα φύγετε με μια γλυκιά νοσταλγία της μαμάς να ηδονίζει τον ουρανίσκο σας….
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Γρήγορη εξυπηρέτηση πολύ ωραιό σπιτικό φαγητό και πολύ ευγενική
Τα φαγητά ήτανε ολα φρέσκα και πεντανόστιμα

Ευχαριστούμε, tolis18
Ο/η Alexandros T, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Αμελλητί Σπιτικό Φαγητό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Σεπτεμβρίου 2017

Ευχαριστούμε tolis18 για τα όμορφα σχόλια και για την διάθεση να μοιραστείτε μαζί μας τη γευστική σας εμπειρία! Τα σχόλια από τους πελάτες μας είναι πάντα χρήσιμα στην διαρκή προσπάθειά μας για βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών! Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα ξανά κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθήκαμε σήμερα το μεσημέρι , πάρα πολύ τίμιο , άμεση εξυπηρέτηση , καλή ποιότητα φαγητού.
1 χωριάτικη με γενναία δόση Φέτας , 2 μερίδες κοντοσούβλι με επιλογή από πατάτες φούρνου και ρύζι.
1 μπύρα φιξ άνευ , 1 εμφιαλωμένο νερό 1,5lt ,συνοδευόμενα από ψωμάκι τύπου μπρέτσελ 23 € .

Τα φάγαμε μας θύμισαν όντως σπιτικό φαγητό και αξίζουν πολύ περισσότερο από δηθενιές εστιατορίων του νησιού που θα πληρώσετε 3 φορές πάνω φοβούμενοι την απογοήτευση.
Προτείνεται ειδικά για οικογένειες που δεν θέλουν να ρισκάρουν!!!
Συνεχίστε έτσι.
Ευχαριστούμε

1  Ευχαριστούμε, Κώστας Θ
Ο/η Alexandros T, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Αμελλητί Σπιτικό Φαγητό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Αυγούστου 2017

Ευχαριστούμε Κώστας Θ για τα όμορφα σχόλια και για την διάθεση να μοιραστείτε μαζί μας τη γευστική σας εμπειρία! Τα σχόλια από τους πελάτες μας είναι πάντα χρήσιμα στην διαρκή προσπάθειά μας για βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών! Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα ξανά κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ειναι πολυ δυνατό και πανω απ όλα σπιτικό!! Λογικές τιμές και παντα με χαμόγελο η εξυπηρέτηση!!

Ευχαριστούμε, Konstantinos M

Ευχαριστούμε Konstantinos M για τα όμορφα σχόλια και για την διάθεση να μοιραστείτε μαζί μας τη γευστική σας εμπειρία! Τα σχόλια από τους πελάτες μας είναι πάντα χρήσιμα στην διαρκή προσπάθειά μας για βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών! Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα ξανά κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2017

Έχω πάει σε πάααααρα πόλλα μαγαζιά για φαγητό στην χαλκιδική...σαν αυτό όμως παιδιά πουθενά!!!! Το μαγαζί είνα εξαιρετικό σε ολους τους τομείς, τόσο στην εξυπηρετηση οσο και στην καθαριότητα!!! Το service πάρα πολύ γρήγορο,παραγείλαμε και σε 7,8 λεπτά το τραπέζι μας ήταν γεμάτο!!! Το φαγητό απίστευτα καλό με πολύ καλές πρώτες ύλες!Ολα τα πιάτα(που πήραμε) καλομαγηρεμένα και νόστιμα που θυμίζουν πολύ αυτό του σπιτικού Οι τιμές ΠΑΡΑ πολύ οικονομκές,εγω προσωπικά πάντα άφηνα κάτι παραπάνω!!! Απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!

Ευχαριστούμε, marinose2017

Ευχαριστούμε ananias eγια τα όμορφα σχόλια και για την διάθεση να μοιραστείτε μαζί μας τη γευστική σας εμπειρία! Τα σχόλια από τους πελάτες μας είναι πάντα χρήσιμα στην διαρκή προσπάθειά μας για βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών! Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα ξανά κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2017

Εξαιρετικό!!Σπιτικές πρωτότυπες γεύσεις και πολύ ωραίο περιβάλλον. Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό .

Ευχαριστούμε, Anastasia G

Ευχαριστούμε Anastasia G για τα όμορφα σχόλια και για την διάθεση να μοιραστείτε μαζί μας τη γευστική σας εμπειρία! Τα σχόλια από τους πελάτες μας είναι πάντα χρήσιμα στην διαρκή προσπάθειά μας για βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών! Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα ξανά κοντά μας!

Αμελλητί Σπιτικό Φαγητό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ουρανούπολη, Χαλκιδική

Αμελλητί Σπιτικό Φαγητό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!