“Εξαιρετικές γλυκές εμπειρίες!”
Κριτική για: Special

Special
Περιγραφή: Το ζαχαροπλαστείο Special άνοιξε τις πόρτες του το 1997 και συνεχίζει μέχρι και σήμερα να προσφέρει πρωτοποριακές γλυκές γεύσεις, εκλεκτό καφέ και ασύγκριτης ποιότητας παραδοσιακή μπουγάτσα.
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Φοβερά γλυκά σε ένα όμορφο περιβάλλον με εξαιρετική εξυπηρέτηση!Οι λουκουμάδες τους είναι οι καλύτεροι που έχω δοκιμάσει!Μπράβο παιδιά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Alexandros856

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Μπουγάτσα και γλυκά ήταν ολοφρεσκα και πολύ νόστιμα!! Με καλύτερο το προφιτερόλ!! Εξαιρετικό και φιλικό το περιβάλλον..αξίζει!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, eugeniao573
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2021

Επισκέφτηκα το special για να δοκιμάσω τους περιβόητους Λουκουμάδες του και πραγματικά εντυπωσιαστηκα! Αξίζει επίσης να δοκιμάσετε και το ρεβανί, τις τουλούμπες και το προφιτερολ τους. Ήταν όλα τέλεια.. Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτώ! Το προσωπικό ήταν πραγματικά υπέροχο και χαμογελαστό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
2  Ευχαριστούμε, anstavro333
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτη εμπειρια. Βρήκαμε τρίχα στην μπουγάτσα και η κυρία που μας σέρβιρε σχολίασε : " χάχα αφού δεν έχουμε ξανθιά εδώ μέσα". Επειτα, προσπάθησε να μας πείσει ότι είναι κανταΐφι η συγκεκριμένη τρίχα. Το καλύτερο έγινε όμως στη συνέχεια. Εξαφάνισε το πιάτο, πανικοβλητη υποθέτω, και μας χρέωσε κανονικά την μπουγάτσα χωρίς να κάνει άλλη αναφορά στο συμβάν. Εν τέλει, μείναμε και εμείς να απορούμε που μας αντιμετώπισαν έτσι, ενώ είχαμε την καλή διάθεση να το παραβλεψουμε. Σας συνιστώ να το αποφύγετε καθώς δεν είναι ευχάριστη εμπειρία ούτε να βρείτε τρίχα, ούτε να σας αντιμετωπίσουν τόσο υποτιμητικά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, stefanosg556
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικοί λουκουμάδες , τουλούμπες και ρεβανι. Όλα άριστης ποιότητας και γεύσης . Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, KonstantinoSthes

Special: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βέροια, Περιοχή Ημαθίας

Special: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!