“Όντως το Κάτι Άλλο!”

Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Το Κάτι Άλλο
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αν και εν μέσω πανδημίας το φαγητό , ιδιαίτερα ο γύρος , ήταν εξαιρετικό. Η εξυπηρέτηση άμεση, το φαγητό ήρθε γρήγορα αλλά καθόλου # γρήγορο #. Συνιστώ ανεπιφύλακτα το Κάτι Άλλο γιατί πραγματικά είναι το κάτι άλλο στη Βέροια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Yp0104
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2020

Ήταν στην κυριολεξία χάλια.
Πήγαμε με παρέα να φάμε και κάθισαμε.
Ήρθαν και δύο παρέες 20 λεπτά ποιο μετά από μας.
Κανένας δεν είχε έρθει να μας πάρει παραγγελία.
Μετά από κανένα 30λεπτό ήρθαν επιτέλους.
Παραγγείλαμε 4 σουβλάκια ένα μπιφτέκι και 2 πανσετες.
Λοιπόν περιμέναμε 40 λεπτά μέχρι να τα ετοιμάσουν και είχαν δώσει τα φαγητά στισ άλλες παρεεσ ηδη είχαν φάει και είχαν φύγει κ εμείς ακόμα περιμέναμε.Ακρωσ αγενεστατο.
Επιτέλους ηρθαν αλλά δεν τελείωσαν εκεί οι κακές εμπειρίες.
Ήτανε ΩΜΑ!!!
Ε όχι.Τα γυρίσαμε πίσω γτ έλεος θα παθεναμε και τίποτα.
Περιμέναμε 30 λεπτά επιπλέον και μας τα έφεραν ξανά.Ηταν πάλι ψιλοωμα και μέσα στο λιποσ .ΑΠΑΙΣΙΑ
Τουλάχιστον έφαγε ο σκύλος

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, O5448BMmariaa

Το Κάτι Άλλο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βέροια, Περιοχή Ημαθίας

Το Κάτι Άλλο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα