“Ικανοποιημένοι από την επιλογή μας.”
Κριτική για: Μαρμίτα

Μαρμίτα
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Το μαγαζί το εντοπίσαμε τυχαία, την ώρα που ψάχναμε να παρκάρουμε. Το επισκεφτήκαμε σε ώρα αιχμής και εξυπηρετηθήκαμε γρήγορα.
Οι μερίδες μεγάλες και οι τιμές πολύ καλές. Το κοντοσούβλι μόνο ήταν στη μέση άψητο, δεν το έκανα θέμα όμως, καθώς δεν ήθελα να ασχοληθώ, εκείνη την δεδομένη στιγμή. Φαντάζομαι οτι, τυχαίνουν αυτά. Τα υπόλοιπα πιάτα, σαλάτες, ορεκτικά, όλα πολύ καλά. Το πιάτο ημέρας (κοκκινιστό), έγινε ανάρπαστο. Σερβιρεται γλυκό μετά το φαγητό. Νόστιμο και αυτό. Τις μερίδες των παιδιών, που περίσεψαν ζητήσαμε να τις κάνουν πακέτο και δεν υπήρξε καμία δυσανασχέτηση. Το προσωπικό, άψογο και προσεγγίσιμο. Ο εσωτερικός χώρος είναι για μη καπνίζοντες, ο έξω που είναι κλειστός με νάυλον ήταν για καπνιστές (δεν πληρούνται φυσικά οι προϋποθέσεις, δηλ. να είναι από δύο μεριές ανοιχτά). Η διακόσμηση (παντοπωλείου), πολύ όμορφη. Τουαλέτες, καθαρές.

Ευχαριστούμε, tatis10

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Υπέροχα πιάτα σε πολύ καλές τιμές! Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης, το μόνο μειονέκτημα είναι πως στερείται θέας. Ομως αυτό δεν μας εμπόδισε να το επισκεφτούμε για τις γεύσεις του όλες τις μέρες παραμονής μας στη Βέροια.

Ευχαριστούμε, Lucy K
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018

Πήγαμε πρώτη φορά στο συγκεκριμένο μαγαζί Σάββατο βράδυ και μείναμε αρκετά ευχαριστημένοι! Ευτυχώς που είχαμε κάνει κράτηση γιατί είχε πολύ κόσμο! Ωραίος χώρος, ευγενικό προσωπικό,νόστιμα πιάτα! Πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση παρα τον πολύ κόσμο. Πολύ νόστιμοι οι κολοκυθοκεφτέδες και η ποικιλία κρεατικών,χορταστική! Μόνο τα μανιτάρια σχάρας δε μου πολυάρεσαν αλλα οκ. Είχε και ωραίο γλυκάκι-επιδόρπιο στο τέλος.Πολύ οικονομικό μαγαζί,μόλις 22€ δύο άτομα.

Ευχαριστούμε, wildrose166
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018

Η τηγανια της Σοφιας και η παντσετουλα εξαιρετικη.Καλη γκραπα και αναλογικα καλες τιμες και χορταστικες μεριδες.Ενδιαφεροντα μεζεδακια με πιπερια!Καλο για παρεα και ομορφο περιβαλλον.

Ευχαριστούμε, ΛΑΜΠΡΙΝΗ Μ
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σε ενα συμπαθητικό περιβάλλον με διακόσμηση μπακαλικου παλαιού τύπου μπορείς να απολαύσεις υπέροχες παραδοσιακές γεύσεις βορείου Ελλάδας με εξερετικο κόκκινο ημίγλυκο.Απο τιμες, όσα θα πλήρωνες σε fast food στην Αθηνα.

Ευχαριστούμε, ΣΙΜΩΝ Τ

Μαρμίτα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βέροια, Περιοχή Ημαθίας

Μαρμίτα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;