“Kantina”
Κριτική για: Καντίνα

Καντίνα
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος χώρος, άριστη εξυπηρέτηση.Πολύ καλό πρωινό.Επισης ο καφές του ακόμα μπορείτε να απολαύσετε και ποτά κοκτέιλ και μπύρες

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 376manost

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Λατρέψαμε τα pancakes και τον καφέ...
Χαλαρό περιβάλλον ευγενικό προσωπικό!
Bravo

Pleasurable brunch and coffee..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, verab926
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμα pancakes και πολύ καλή εξυπηρέτηση!!!Το περιβάλλον είναι πολύ προσεγμένο και πολύ μοντέρνο για τουριστική περιοχή. Αξίζει σίγουρα μια επίσκεψη!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Y924QRalexandrar
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε εκεί αφού μας σύστησαν το μαγαζι και δε το μετανιώσαμε.Εξαιρετικά burger σε καλές τιμές,πολλά με υλικά από τη κρήτη.Ωραίες σαλάτες και φοβερή ποικιλία σε ελληνικές μπύρες ελληνικών μικροζυθοποιοιων.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, George174
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2016

Δροσερά, πάνω στο δρόμο με ακαταμάχητο μενού και service Ελληνικό, ειλικρινές χαμόγελο και πολλή όρεξη για εξυπηρέτηση. Μας αναγκάσανε να γράψουμε την κριτική μας με τη συμπεριφορά τους.

Αν και για ένα μπέργκερ οι τιμές ξεκινούν από 8€, εμείς το κάναμε στέκι για τα πρωϊνά μας, καφέδες, χυμούς, ομελέτες, σολωμό ....

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, kosmidislefteris

Καντίνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Μαρίνα, Νομός Χανίων

Καντίνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!