Αποθήκευση
Εξαιρετικό beach bar

Πήγαμε πολλές φορές, κυρίως για μπάνιο, καφέ και κανενα κοκτέιλ. όλα ήταν πολύ καλά. Εξαιρετική... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2018
Vasilis T
Αθήνα, Ελλάδα
Από πρωί ως το βράδι

Το cabana mare είναι το μέρος που μπορείς να κατσεις από το πρωί μέχρι το βράδι. Η παραλία με... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018
fouros999
Χανιά, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ευχαριστο μερος για διασκεδαση_μουσικη_φαγητο_ποτο!λογικες τιμες,ομορφη πισινα και ανετες ξαπλωστρες στην παραλια.ομορφα διαμορφωμενος χωρος.

Ευχαριστούμε, gkorifaios
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2017

ιδιαίτερα δροσερό, πεντακάθαρη πισίνα και facilities, πολύ όμορφο το εστιατόριο, αλλά και το τζακούζι. αρκετά φιλικό προς τα παιδιά , αλλά και προς μεγάλες παρέες... διαλέγεις και παίρνεις!!

Ευχαριστούμε, Anastasia P
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ ωραίο beach bar σε μια πάρα πολύ ωραία τοποθεσία. Εντυπωσιάζεσαι από την καθαρή πισίνα του καθώς μπαίνεις στην εξίσου ολοκάθαρη και υπέροχη θάλασσα. Τα παιδιά της παραλίας πολύ εξυπηρετικά ώστε σε 5' έχεις κάτσει σε αναπαυτικές ξαπλωστρες.Υπέροχο club με παγωμένη μπύρα.

Ευχαριστούμε, Teo K
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδικό μέρος, εξαιρετικό service, πολυ καλό φαγητό! Υπέροχα cocktail και λίστα κρασιών. Ωραίες μουσικές που σε ταξιδεύουν σε συνδιασμο με τους φοίνικες και την μαγεία της παραλίας .

Ευχαριστούμε, Michael P
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Σάββατο απογευμα με τους φιλους μου για ποτό στο Cabana. Ο χωρος ηταν πράγματι πολυ καλός.

Έκπληξη μας προκάλεσε το γεγονός οτι επειδή «ήταν Σάββατο και είχε πάρτυ» η τιμή του ποτού ήταν 2€ περισσότερα απο αυτά που έγραφε ο κατάλογος, κάτι που φυςικα δε μας ειχε πει κανεις πριν παραγγείλουμε!

Το μαγαζί δεν είχε κόσμο ενώ αρνητική εντυπωση μας άφησε και το service. Μάλλον Θα προτιμήσουμε κάποιο άλλο, την επόμενη φορά.

1  Ευχαριστούμε, petros_ter