Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε δύο μέρες όντας περαστικοί από τα Χανιά. Το βρήκαμε τυχαία και είμασταν τυχεροί!
Το πρώτο που μας έκανε εντύπωση ήταν το θερμό καλωσόρισμα από τον ιδιοκτήτη ο οποίος ήταν πέραν του δέοντος εξυπηρετικός (όπως και η υπόλοιπη οικογένεια που ήρθαμε σε επαφή αργότερα).
Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, διακοσμημένο με πολύ γούστο και μεράκι. Είχε ό'τι χρειαζόμασταν και με το παραπάνω. Αν κάποιος γνωστός μας επισκεφθεί τα Χανιά θα του το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!!
Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Νεκταρία Κ
Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2015

Όμορφος χώρος,το δωμάτιο και το μπάνιο πεντακάθαρα και διατίθεντο όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ για τη διαμονή μας.Οι ιδιοκτήτες πολύ φιλόξενοι και με φιλικότατη διάθεση.Το προσωπικό χαμογελαστό και πρόθυμο να μας βοηθήσει σε ό,τι χρειαζόμασταν.Μικρή αλλά πεντακάθαρη πισίνα.Εύκολη πρόσβαση στις όμορφες παραλίες και στα καλύτερα αξιοθέατα του νομού.Περάσαμε υπέροχα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
1  Ευχαριστούμε, Μιχάλης Π
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2014

Άνετος χώρος με ξεχωριστή μικρή κουζινούλα και ένα μικρο σαλονάκι,άνετο μπαλκόνι, πολύ καθαρό δωμάτιο αφού το καθάριζαν οι ίδιες οι ιδιοκτήτριες και όχι ξένο προσωπικό, απέχει πολύ λίγο από τον κεντρικό δρόμο χωρίς όμως να έχει φασαρία το βράδυ. Επίσης μπορείς να χρησιμοποιήσεις την πισίνα του απέναντι ξενοδοχείου (Canea hotel) χωρίς επιπλέον χρέωση, η οποία είναι μεγαλύτερη από την πισίνα που διαθέτει το ίδιο το ξενοδοχείο. Η τιμή του είναι πολύ λογική για το δωμάτιο και οι Olga & Stacie πάρα πολύ εξυπηρετικές !!!
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα για ευχάριστες διακοπές!
Το μόνο που μπορεί να δυσαρεστήσει κάποιους είναι ότι για πληρωμές με πιστωτική κάρτα υπάρχει μια έξτρα χρέωση 2%.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
1  Ευχαριστούμε, maria v
Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2014

Καταπληκτικοί ιδιοκτήτες σε ενα ξενοδοχειο καθαρό κ φιλόξενο. Τα δωμάτια πολύ μεγάλα κ άνετα, με μοντέρνα διακόσμηση, καινούργια επιπλα κ όμορφη αισθητική. Δίπλα σε ολα! Η πισίνα αν κ λίγο μικρή είχε προστατευμένο χώρο για μικρά παιδιά κάτι που ξετρελανε την κόρη μου κ εμένα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2014
1  Ευχαριστούμε, Eleni A
Η κριτική έγινε: 14 Μαΐου 2014

πολυ καλο ξενοδοχειο για την τιμη του ,value for Money, πολυ ομορφο δωματιο,αρκετα ωραια αλλα μικρη πισινα,εχει τα απαραιτητητα για μαγειρεμα,πολυ κοντα ατμ και εστιατορια σουπερ μαρκετ,στο κεντρο της αγιας μαρινας . θα το συνιστουσα ανεπιφυλακτα
σαν αρνητικο μονο το οτι θελει βελτιωση το ιντερνετ. .

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2014
1  Ευχαριστούμε, giwrgos4dex