“Φιλοξενία και τέλειο φαγητό!”
Κριτική για: Olivi Restaurant

Olivi Restaurant
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Νοστιμο Φρέσκο ψάρι σε λογική τιμή.στο τέλος κορμός με παγωτό, καρπούζι και ρακί! Μεγάλο συν οι πεντακάθαρες τουαλέτες.Μπραβο!

Ευχαριστούμε, Σοφία Π

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό είναι κλάση ανοτερο με τα λέγαμενα και τα σχολήα .Το σερβης υπέροχο και μοναδικό, με μεγάλη χαρά θα ξαναπαμε.

Ευχαριστούμε, penybaby
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2015

Τοσα καλα σχολια για αυτο το εστιατοριο μας οδηγησαν σε αυτο.Αλλα αμεσως καταλαβαμε οτι δεν ηταν δυνατο να φαμε σε λογικο χρονο γιατι ιδη αλλοι πελατες εκαναν παραπονα για την μεγαλη αναμονη που ειχαν ετσι και εμεις με την σειρα μας φαγαμε μσ πανω απο μια ωρα αναμονη και δεν ειναι μονο αυτο που μας εξοργισε αλλα και οτι ολα που μας σερβιραν ηταν αλλα καμμενα απο κατω ( πιτσα) και αλλα κρυα.και για το τελος μετα τα παραπονα μας αρχισαν διαμαχη μεταξυ τους σε μια γλωσσα αγνωστη για εμας .Ποτε ξανα

1  Ευχαριστούμε, loukia k
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγείλαμε τηλεφωνικά δυο πίτσες και μια σαλατα!!! Οταν έφτασα ο ιδιοκτήτης ηταν πολυ ευγενικός, κέρασε μπιρίτσα για τα δυο λεπτα αναμονής... Η σαλατα ηταν πολυ καλη και οι πίτσες καλο ψημένες και νοστιμότατες!!! Μπράβο!!

Ευχαριστούμε, Akalagr
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2015

Ενα βραδυ στον δρομο για το παλιο χωριο με προορισμο ταβερνες του παλιου χωριου επιλεξαμε το olivi για να φαμε πιτσα.Αυτο που μας ενοχλησε ηταν η μεγαλη αναμονη για να παραγγειλουμε αυτες τις πιτσες .Οταν μας σερβιραν ηταν μια απογοητευση οσο αφορα την γευση τους οσο για τις μπυρες δεν ηταν κρυες με αποτελεσμα ουτε να φαμε αλλα και να πιουμε της μπυρες που δεν ηταν κρυες οσο θα επρεπε γαι την εποχη με αποτελεσμα μετα απο πεντε λεπτα που της εφεραν να μην μπορουμε να της καταναλωσουμε.

• Ατμόσφαιρα
3  Ευχαριστούμε, amalia s

Olivi Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Μαρίνα, Νομός Χανίων

Olivi Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!