Σοφία Μ

Χαλαρωτικές διακοπές

Κριτική για: CHC Atlantida Mare
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 30 Αυγ 2023
Υπέροχο ξενοδοχείο!Το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό. Το δωμάτιο πεντακάθαρο με όλες τις ανέσεις για τις καλοκαιρινές μας διακοπές. Η θέα από το δωμάτιο μοναδική. Οι ξαπλώστρες της παραλίας άνετες!Εκεί περνούσαμε τη μισή μας ημέρα χαλαρώνοντας. Όλα ήταν υπέροχα!
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 2 Σεπ 2023
Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε τη θετική σας εμπειρία στο CHC Atlantida Mare Hotel, με άλλους επισκέπτες. Χαιρόμαστε που απολαύσατε τόσο πολύ τη διαμονή σας μαζί μας και θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο εγγύς μέλλον.
CHC GROUP TEAM
    169 €
1.3 χλμ. από CHC Atlantida Mare
Αγία Μαρίνα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2023

το ξενοδοχείο ήταν εξαιρετικό σε πολύ καλή τοποθεσία τα δωμάτια ήταν πολύ μεγάλα τα στρώματα ήταν πολύ αφράτα η παραλία τους ήταν πολύ ασφαλής για παιδιά και οικογένειες είναι σε πολύ καλή τοποθεσία θα το συνιστούσα σε όποιον θέλει να περάσει ευχάριστες διακοπές

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, ANDREAS P
Ο/η Zacharias Chnaris, General Manager του CHC Atlantida Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2023

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγηση της διαμονής σας στο CHC Atlantida Mare Hotel. Τα σχόλιά σας μας δίνουν κίνητρο να συνεχίσουμε να βελτιώνουμε τις υπηρεσίες μας και να διασφαλίζουμε το υψηλότερο επίπεδο ικανοποίησης για τους επισκέπτες μας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που λαμβάνουμε τα συγχαρητήριά σας σχετικά με τη διαμονή σας. Για άλλη μια φορά, σας ευχαριστούμε για την εξαιρετική κριτική σας και ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα στο CHC Atlantida Mare Hotel.
Με θερμούς χαιρετισμούς,
CHC Group Team

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2023

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο!! Τα δωμάτια ήταν πολύ καθαρά όπως και όλο το ξενοδοχείο και το προσωπικό φιλόξενο και ευγενικό πρόθυμο να μας βοηθήσει σε ότι χρειαζόμασταν. Σίγουρα όταν ξαναπάμε Χανιά θα μείνουμε εκεί!!

Ευχαριστούμε, H298IW_

Αγαπητέ επισκέπτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μοιραστήκατε μια κριτική εδώ στο Trip Advisor. Είμαστε ενθουσιασμένοι που μαθαίνουμε ότι σας αρέσει τόσο πολύ το ξενοδοχείο μας. Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στις επόμενες διακοπές σας.
CHC GROUP TEAM

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2023

Όμορφο μέρος & φιλόξενο προσωπικό.
Εύκολα πας στις παραλίες νότια & δυτικά.. Οι πιο ξακουστές & πολυσύχναστες!
Τα δωμάτια είναι απλά & άνετα. Το σημείο έχει κοντά ταβέρνες & μαγαζιά για ότι χρειαστεις. Όπως επίσης και το μπαρ του ξενοδοχείου για ποτα & κοκτέιλ σε πολυ οικονομικές τιμές!

Εξαιρετική επιλογή για ζευγάρια

Ευχαριστούμε, karanikolar

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγηση της διαμονής σας στο CHC Atlantida Mare. Τα σχόλιά σας μας δίνουν κίνητρο να συνεχίσουμε να βελτιώνουμε τις υπηρεσίες μας και να διασφαλίζουμε το υψηλότερο επίπεδο ικανοποίησης για τους επισκέπτες μας. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σημειώσουμε ότι απολαύσατε τις ανέσεις του ξενοδοχείου μας κατά τη διαμονή σας. Για άλλη μια φορά, σας ευχαριστούμε για την εξαιρετική κριτική σας και ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα στο CHC Atlantida Mare Hotel.
Με θερμούς χαιρετισμούς,
Η Ομάδα CHC

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2023

Μικρό χαριτωμένο ξενοδοχείο, πάνω στην παραλία της Αγίας Μαρίνας. Ιδανικό για χαλάρωση.
Τα gazebo τέλεια, πολύ άνετα, άξιζαν το κόστος τους... Περνούσαμε όλη την ημέρα εκεί.
Πολλά εστιατόρια μπαρ σουπερμάρκετ κτλ τριγύρω, όλα σε μικρή απόσταση, πηγαίναμε παντού με τα πόδια.

Ευχαριστούμε, Matina K

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε για αυτήν την εξαιρετική βαθμολογία. Χαιρόμαστε που σας άρεσε τόσο πολύ η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και θα ήταν χαρά μας να σας καλωσορίσουμε ξανά για μια μελλοντική διαμονή.
ΟΜΑΔΑ CHC GROUP!

Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο ξενοδοχειο το κλεισαμε αφου ειδαμε την τιμη στο booking.com πηραμε τηλεφωνο και το εκλεισα απευθειας μιλωντας με την ιδιοκτητρια.ολα καλα μεχρι εδω.τελεια εντυπωση.φτασαμε Χανια στο ξενοδοχειο υπεροχο δωματιο με πολλη μαλακο κρεββατι και μπανιο.ηταν τελειο αιρκοντισιον και τηλεοραση.μια παρατηρηση μονο σε 5 μερες μονο μια φορα αλλαξαν σεντονια.ενω ελεγαν καθημερινη καθαριοτητα.το προσωπικο τελειο και πολλη εξυπηρετικο.και παμε στην τελευταια μερα ρωταμε αν μπορουμε να αφησουνε τα πραγματα το πρωι καπου μου λενε ναι να δουμε αν δεν εχω αλλους στο δωματιο αφηστε τα εκει και τα περνεται το μεσημερι αφου γυρισετε απο την θαλασσα.φευγαμε το βραδυ.σε αυτο τους ευχαριστω πολλη και μας εκανε αριστη εντυπωση.και παμε στον λογαριασμο οταν ρωτησα αν μπορω να πληρωσω με καρτα μου ειπε αν γινεται με μετρητα διοτι μου εκανε και καλα καλυτερη τιμη(ποια καλυτερη τιμη?160 το βρηκαμε στο booking 160 μας το αφησε.αρα καμια καλυτερη τιμη δεν εκανε)λεω οκ δεν ηθελα να κανω φασαρια.την αλλη μερα πληρωνω μετρητα το πρωι στον υπαλληλο εκει φυσικα ουτε αποδειξης ουτε τιποτα.απαραδεκτη συμπεριφορα της ιδιοκτητριας.απαραδεκτο να κλεβει τους ελληνες πελατες της.δεν σας το προτεινω για Χανια αν και ο ιδιοκτητης ηταν τελειος σαν οικοδεσποτης και πολλη κυριος αλλα δυστυχως η γυναικα του που κανει κουμαντο χαλαει ολη την εικονα του ξενοδοχειου τους.βρειτε καποιο αλλο ξενοδοχειο εκει στην Αγια Μαρινα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
3  Ευχαριστούμε, METEORA1945