Βασιλική Ν

Μια πολύ καλή επιλογή ξενοδοχείου

Κριτική για: Giannoulis - Santa Marina Plaza
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 28 Δεκ 2023
Όμορφοι και καλόγουστοι χώροι, άνετα καθαρά δωμάτια,πολύ καλό το φαγητό ,πρωϊνό και ιδιαίτερα το δείπνο, πολύ καλή τοποθεσία μπροστά στη θάλασσα, λίγα χιλιόμετρα έξω από τα Χανιά,άψογη εξυπηρέτηση από το προσωπικό, φιλόξενη ατμόσφαιρα...
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
4,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
    124 €
    170 €
0.3 χλμ. από Giannoulis - Santa Marina Plaza
Αγία Μαρίνα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο πολύ περιποιημένο με καταπληκτικές εγκαταστάσεις το προσωπικό φιλικό και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει το φαγητό νοστιμότατο και ο manager του ξενοδοχείου πρόθυμος να ανταποκριθεί στις ανάγκες των πελατών . Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Kingtzele
Ο/η General Manager - Giannoulis Santa Marina Plaza , Γενικός Διευθυντής του Giannoulis - Santa Marina Plaza, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιανουαρίου 2023

Αγαπητέ κ. Χρήστο,

Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία από την διαμονή σας μαζί μας και για την εξαιρετική βαθμολογία!

Σας ευχαριστούμε που αναδεικνύεται το νόστιμο φαγητό στον μπουφέ του ξενοδοχείου μας καθώς και τον επαγγελματισμό των μελών του προσωπικού μας αναγνωρίζοντας την συνεχής προσπάθεια της ομάδας μας για την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση των επισκεπτών μας.

Χαιρόμαστε που διαβάζουμε ότι είχατε όμορφες διακοπές στο ξενοδοχείο μας.

Ανυπομονούμε να μας επισκεφτείτε ξανά στο εγγύς μέλλον.

Τις καλύτερες ευχές μας,

Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2022

Το ξενοδοχείο έχει πολύ νόστιμο φαγητό με μεγάλη ποικιλία στο μπουφέ. Η θάλασσα και παραλία του ξενοδοχείου είναι πολύ καθαρή. Τα δωμάτια του ξενοδοχείου είναι πολύ καθαρά. Υπάρχουν πολλές διαθέσιμες ξαπλώστρες στην παραλία για όλους τους επισκέπτες. Το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και εξυπηρετικό. Θα επιστρέψουμε σίγουρα!!! Συγχαρητήρια στον διευθυντή του ξενοδοχείου!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, elenasY1961AD

Αγαπητή κα. Έλενα,

Σας ευχαριστούμε που αναδεικνύεται το νόστιμο φαγητό με την μεγάλη ποικιλία στον μπουφέ του ξενοδοχείου μας καθώς και τον επαγγελματισμό των μελών του προσωπικού μας αναγνωρίζοντας την συνεχής προσπάθεια της ομάδας μας για την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση των επισκεπτών μας.

Χαιρόμαστε που διαβάζουμε ότι είχατε όμορφες διακοπές στο ξενοδοχείο μας.

Ανυπομονούμε να μας επισκεφτείτε ξανά στο εγγύς μέλλον.

Τις καλύτερες ευχές μας,

Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2021

Υπέροχο ξενοδοχείο με απίστευτη ωραία πισίνα, ευρύχωρα δωμάτια και ένα pool bar που βρίσκεται ενδιάμεσα από την παραλία και την υπέροχη πισίνα. Το προσωπικό σε κάνει να νιώθεις ότι σε ξέρει χρόνια με αποτέλεσμα να δεθείς άμεσα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, akischatzis
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2021

Καλημέρα σας,

Εξαιρετικό ξενοδοχείο,Santa Marina Plaza στα Χανια-Αγία Μαρίνα,άψογη εξυπηρέτηση.
Άριστες εγκαταστάσεις και εξαιρετικό προσωπικό.
Όλοι οι εργαζόμενοι με το χαμόγελο και η ευγένεια τους χαρακτηρίζει.
Έχω μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένος.
Το Πάσχα θα σας επισκεφτώ.
Συγχαρητήρια σε όλους και στον Διευθυντή κύριο Αλέξανδρο.
Εύγε!!!

Με εκτίμηση
Μπούσδρας Σωτήρης
Επιστημονικός Συνεργάτης στην Βουλή των Ελλήνων.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, X3735PN_
Ο/η Giannoulis Hotels, Γενικός Διευθυντής του Giannoulis - Santa Marina Plaza, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ κ.Μπούσδρα,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας από τη διαμονή σας μαζί μας και για την εξαιρετική βαθμολογία!

Σας ευχαριστούμε για την ανάδειξη των εγκαταστάσεων του ξενοδοχείου μας και του επαγγελματισμού των μελών του προσωπικού μας, καθώς και για την αναγνώριση της προσπάθειας της ομάδας μας στην παροχή της καλύτερης δυνατής εξυπηρέτησης στους επισκέπτες μας.

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να διαβάζουμε ότι είχατε μία ευχάριστη διαμονή.

Ανυπομονούμε να σας δούμε ξανά στο εγγύς μέλλον.

Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2021

Μεγάλα πρακτικά πεντακάθαρα δωμάτια με ιδανικό σύστημα κλιματισμού-εξαερισμού. Εξαιρετικό σερβις, πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό κατα την διάρκεια των γευμάτων και στο pool bar!Τέλος και κατά την γνώμη μου το μεγάλο ατού του ξενοδοχείου, το φαγητό! Εκπληκτικό!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, eliastW8446YW
Ο/η Giannoulis Hotels, Γενικός Διευθυντής του Giannoulis - Santa Marina Plaza, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ κ.Ηλία,

Είναι πραγματικά ικανοποιητικό να γνωρίζουμε ότι παρείχαμε μια ευχάριστη εμπειρία σε εσάς κατά την διάρκεια της διαμονής σας.

Σας ευχαριστούμε για την ανάδειξη της ποιότητας των γευμάτων και των ποτών που προσφέρονται στο ξενοδοχείο, καθώς και για την αναγνώριση των αποτελεσμάτων της ομάδας μας στην παροχή της καλύτερης δυνατής εξυπηρέτησης στους επισκέπτες μας.

Ελπίζουμε ότι θα μας επισκεφτείτε ξανά στο εγγύης μέλλον.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Η Διοίκηση του Ξενοδοχείου